Білл Гейтс нарешті закінчує Гарвард

Скільки потрібно вчитися, щоб стати найбагатшою людиною у світі? 32 роки. Принаймні саме через такий термін Білл Гейтс, засновник компанії Microsoft, отримає диплом Гарварда після того, як кинув університет.

Як повідомляють www.rian.ru, Гейтс отримає диплом 7 червня під час 356-й урочистої церемонії вручення дипломів випускникам. Крім цього, на урочистому заході він виступить із промовою, зверненої до вчорашніх студентів.

Гейтс вступив до Гарвардського університету в 1973-му році, однак так і недоучився. Через два роки він кинув навчання для того, щоб зі своїм другом дитинства Полом Алленом організувати компанію Microsoft.

Звісно, справа не в дипломі, який буде просто звичайнісінькою згадкою про студентські роки. Це більше нагадує PR-акцію з, можливо, відтінками сентиментів на кшалт: „Вчитися, друзі мої, інколи теж потрібно” 😉

  • Роман Гладуняк

    Да, учиться полезно.
    Например, Стив Джобс (основатель компании Apple) тоже бросил учебу на каком-то из курсов, при этом, выступая недавно перед студентами этого вуза он признался, что один или два раза посетил лекцию о различных шрифтах, которые используются при книгоиздательстве и только из-за этого, разрабатывая свою первую операционную систему в нее было включено несколько шрифтов (до этого был один машинный шрифт и никого это не беспокоило).
    Так что – учиться полезно