Насолоджуйтеся своєю кавою!

Насолоджуйтеся своєю кавою!Нарешті перерва, пов’язана із нашою відпусткою не буде заважати шановним відвідувачам читати нові постинги нашого блогу ;). Дякуючи своїм співробітникам, отримав сьогодні цікаву притчу, яка, можливо, змусить і вас також трохи замислитися.

Якось група успішних випускників, які зробили чудову кар’єру, прийшли в гості до свого старого професора. Звичайно ж, незабаром розмова зайшла про роботу – випускники скаржилися на численні труднощі й життєві проблеми.

Запропонувавши своїм гостям каву, професор пішов на кухню й повернувся з
кавником і підносом, заставленим різними чашками – порцеляновими, скляними, пластиковими, кришталевими, і простими, і дорогими, і вишуканими.

Коли випускники розібрали чашки, професор сказав:

“Якщо ви помітили, всі дорогі чашки розібрані. Ніхто не вибрав чашки прості й дешеві.
Бажання мати для себе тільки найкраще і є джерелом ваших проблем. Зрозумійте,
що чашка сама по собі не робить каву краще. Іноді вона просто дорожче, а іноді навіть приховує те, що ми п’ємо. Те, що ви дійсно хотіли, була кава, а не чашка. Але ви свідомо вибрали кращі чашки. А потім розглядали, кому яка чашка дісталася.

А тепер подумайте: життя – це кава, а робота, гроші, положення, суспільство – це чашки. Це всього лише інструменти для зберігання життя. Те, яку чашку ми маємо, не визначає й не змінює якості нашого життя. Іноді, концентруючись тільки на чашці, ми забуваємо насолодитися смаком самої кави.

Насолоджуйтеся своєю кавою!!!”

У найщасливіших людей немає всього найкращого. Але вони витягають все найкраще з того, що є. Щастя в тім, щоб хотіти те, що в тебе є, а не у тім, щоб мати те, що хочеш.

Майстер-клас Брайана Трейсі «MBA за 1 день» Майстер-клас Маршалла Ґолдсміта «Краща версія себе»
 • Денис Шаповаленко

  А все-таки кофе был одинаковый. Но те, кто был наглее пил его из более дорогой и красивой чашки.

  Т.е. кофе был у всех одинаковый, а вот "антураж" разный.

  Я понимаю, если бы кофе в дорогих чашках был из столовки, а в пластиковом стаканчике из отборной арабики.

 • Анонім

  >А все-таки кофе был одинаковый.
  >Но те, кто был наглее пил его из
  >более дорогой и красивой чашки.

  А вот об этом история умалчивает 🙂
  Во всяком случае, люди были в полном неведении на этот счет.
  Но если предположить, что "конфетка" была разной, то они просто купились на "обертку".

 • axel

  Дружище, кофе действительно был одинаковый, вот только вкус его ВСЕ чувствуют по-разному. И проблема в том, что некоторые (многие) этого вкуса вообще не ощутили.

 • Ігор

  Ну і що тепер? Висновок який? Невже і це жиди придумали? Не боротися за краще життя, щоб їм дегше було? щою меньше конкуренціїї їм було? Життям потрібно насолоджуватися, але намагатся пити з дорогих чашок!

 • Юлия

  Согласна с Игорем… также известно, что вкус напитка зависит от того из какой посуды он пьется. Например, кофе намного приятнее пить из глиняной чашки, не говоря уже о том, что простая вода кажется вкуснее, когда ты её пьешь с красивого бокала. Так что тут однозначно палка с двух концов – я также согласна, что когда у тебя жажда и ты хочешь выпить воды, она и из лужи может показаться безумно вкусной. Всё зависит от обстоятельств.