Насолоджуйтеся своєю кавою!

Насолоджуйтеся своєю кавою!Нарешті перерва, пов’язана із нашою відпусткою не буде заважати шановним відвідувачам читати нові постинги нашого блогу ;). Дякуючи своїм співробітникам, отримав сьогодні цікаву притчу, яка, можливо, змусить і вас також трохи замислитися.

Якось група успішних випускників, які зробили чудову кар’єру, прийшли в гості до свого старого професора. Звичайно ж, незабаром розмова зайшла про роботу – випускники скаржилися на численні труднощі й життєві проблеми.

Запропонувавши своїм гостям каву, професор пішов на кухню й повернувся з
кавником і підносом, заставленим різними чашками – порцеляновими, скляними, пластиковими, кришталевими, і простими, і дорогими, і вишуканими.

Коли випускники розібрали чашки, професор сказав:

“Якщо ви помітили, всі дорогі чашки розібрані. Ніхто не вибрав чашки прості й дешеві.
Бажання мати для себе тільки найкраще і є джерелом ваших проблем. Зрозумійте,
що чашка сама по собі не робить каву краще. Іноді вона просто дорожче, а іноді навіть приховує те, що ми п’ємо. Те, що ви дійсно хотіли, була кава, а не чашка. Але ви свідомо вибрали кращі чашки. А потім розглядали, кому яка чашка дісталася.

MUST READ:  Життя без грошей, або Звільнення від деформацій у системі цінностей

А тепер подумайте: життя – це кава, а робота, гроші, положення, суспільство – це чашки. Це всього лише інструменти для зберігання життя. Те, яку чашку ми маємо, не визначає й не змінює якості нашого життя. Іноді, концентруючись тільки на чашці, ми забуваємо насолодитися смаком самої кави.

Насолоджуйтеся своєю кавою!!!”

У найщасливіших людей немає всього найкращого. Але вони витягають все найкраще з того, що є. Щастя в тім, щоб хотіти те, що в тебе є, а не у тім, щоб мати те, що хочеш.