Webby Awards – 2006: оголошено кращі блоги

Нещодавно в США були оголошені імена лауреатів щорічної премії Webby Awards – найпрестижнішої нагороди за досягнення в області інтернету. Цього року, як і в минулому, кількість номінацій склала 65 позицій. На нагороду претендували кандидати з 60-ти країн світу.

Компанія Google зібрала цілий букет призів: сервіс Google Earth обійшов конкурентів у номінаціях “Кращий дизайн” і “Широкополосний сайт”, що визнало як експертне журі, так і інтернет-аудиторія. Приз від експертів і за результатами інтернет-голосування в номінації “Кращий сервіс” дістався картографічній службі Google Maps.

Онлайновий фотоальбом Flickr журі визнало кращим у категоріях “Краща навігація” і “Краща організація роботи”. Кращим новостійним ресурсом був названий сайт BBC News, кращою персональною сторінкою – stevensebring.com, кращою соціальною мережею – JDate. “Людиною року” названий Томас Фридман. Премію Webby Awards за внесок у розвиток інтернету одержав Роберт Кан.

Цікаво, що цього року сайти боролись за приз і в нових номінаціях – “Кращий політичний блог”, “Кращий бізнес-блог”, “Подкаст”. Кращими блогами в 2006-му році стали 5 Blogs Before Lunch, we make money not art і The Huffington Post. У категорії “Подкаст” суперників випередив сайт Yahoo! Podcasts. Найбільш дивним сайтом був названий ресурс Snopes.com. Спеціальний приз “Прорив року” був присуджений соціальної мережі MySpace.com.

За інформацією ресурсу Компьюлента.


Опубліковано Категорії Інтернет
Майстер-клас Хеміша Тейлора - Інновації в сервісі