Що? Де? Коли? для управлінців

Що? Де? Коли? для управлінців21 листопада у приміщенні Києво-Могилянської Бізнес-Школи відбувся унікальний по своїй новизні захід “Що? Де? Коли? для управлінців”, організований проектом kmbs Innovations.com.ua. Інтелектуальне змагання менеджерів зібрало 16 команд-учасниць, у яких були представлені співробітники багатьох провідних українських компаній. Серед них (у дещо зміненому складі) і вже знайома постійним відвідувачам Менеджмент@БЛОГу за проектом GMC-2007 команда Creative Management.com.ua. Основу цієї команди склали читачі Інтернет-порталу для управлінців Management.com.ua.

Захід відкрився вітальним словом декана kmbs Павла Шеремети. “Я не зовсім розумію, чому всі заходи заведено відкривати словами перших осіб, якщо ці заходи можуть пречудово обійтися і без них”, – перевів розмову у неофіційне русло Павло.

Процесом гри керував строгий але справедливий і абсолютно неперевершений “Ворошилов” – Михайло Винницький, лідер та викладач курсів “Продажі” та “Філософія бізнесу” у kmbs. Ведучий чудово впорався зі своєю роллю, а учасники, безперечно, ще довго пам`ятатимуть, яка напруга висіла у повітрі під час театральних пауз, які Михайло робив перед оголошенням кожної правильної відповіді на запитання.

Роль голови лічильної комісії виконував Євген Пенцак, викладач фінансів. Інші члени комісії, Наталя Меленна, Ірина Тимощенко та Олександр Різенко, представляли молодий проект Києво-Могилянської Бізнес-Школи Innovations.com.ua.

Змагання “Що? Де? Коли? для управлінців” складалося із трьох турів, в кожному з яких командам довелося “поламати” мізки над 12-ма запитаннями. Слід віддати належне людям, які здійснювали відбір запитань – серед них не було жодного нецікавого чи недоречного, а рівень відповідав рівневі аудиторії.

Результати першої серії гри виявилися несподівано приємними для команди Creative Management.com.ua – їй вдалося посісти почесне 3-тє місце серед 16-ти команд-учасниць. Із 36 запитань, команда відповіла на 23, що лише на дві відповіді менше, ніж у лідера – збірної команди PR-агенств “Молоковоз людям”, яка набрала 25 правильних відповідей. Втім, ця команда була повністю готова до своєї перемоги – вони єдині навіть вигадали девіз команди, який гучно вигукували перед кожним туром та після оголошення фінальних результатів.

Загалом же трійка лідерів гри виглядала так:
1. “Молоковоз людям” (збірна команда PR-агенств)
2. Асорті (представники ІТ-компаній)
3. Creative Management.com.ua (збірна Management.com.ua)

Склад зіркової команди Creative Management.com.ua:
1. Андрій Галич (капітан, “Юстар”)
2. Олег Богуш (“ЮТЕМ”)
3. Олександр Данилюк (SCG, Management.com.ua)
4. Ярослав Федорак (SCG, Management.com.ua)
5. Наталка Олійник (“Інком”)

Всі переможці отримали цінні призи від спонсорів змагання: компаній Cisco, Амако і KINTO. Зокрема учасники Creative Management.com.ua повернулися “додому” у фірмових кепках і з Wi-Fi точкою, як нагородою за призове місце.

Будемо сподіватися, що обіцянка kmbs перетворити гру “Що? Де? Коли? для управлінців” на щомісячний захід втіляться в реальність. Бажаємо успіхів організаторам і щиро дякуємо за чудово проведений час.