Притча: Пошуки гуру

Пошуки гуруОдин шукач Істини від’їхав на Схід із пачкою фотографій можливого гуру, які передав йому більш досвідчений друг. Щоб полегшити завдання, друг дав йому із собою вісім фотографій однієї людини, знятих із різних боків.

Незабаром цей друг отримав наступну телеграму: «Я знайшов й отримав духовний розвиток від сімох великих людей, чиї фотографії ти мене передав! І вже вийшов на слід восьмого!»


Опубліковано Категорії ПритчіПозначки
  • мирослава

    Так…притча дуже життєва (на то вона і притча :). Ось, наприклад, візьмемо мистецтво-науку-практику МЕНЕДЖМЕНТ…. скільки теорій, скільки гарних назв, цікавих досліджень. Шукають наші менеджери Істину (= рецепт успіху і процвітання) серед інших колег, читають праці признаних гуру (переважно не нашинських)..і…як і в нашій притчі знаходять кожен свою, а то й і декілька, або не знаходять і продовжують шукати.
    Так важливо не розгубитись серед різноманіття сучасної ери Водолія і не зупиняти пошук, при тому намагатись залишатись скромним (це так не просто).

    Цікаво що буде робити той «трішки досвідченіший» друг (в нього ж навіть фото були;) чи буде переконувати свого молодшого колегу у тому що то були "не ті гуру" ;)?