Притча: Два конверти

Притча: Два конвертиВ одну компанію призначили нового керівника. У перший же робочий день на новому місці той став вивчати свій кабінет і все, що було в ньому. Адже було цікаво зрозуміти, як жив і працював твій попередник.

Звісно він заглянув в усі шафи, прогледів полички із книгами й нарешті став досліджувати вміст письмового столу. Всі шухляди були порожні. І тільки в нижній він виявив два запечатаних конверти. Вони були під номерами 1 і 2.

На першому було написано “розкрити у випадку крайньої потреби – коли зовсім буде погано”.

На другому – “розкрити тільки після першого”.

Була велика спокуса відразу ж розкрити конверти. Але новий керівник мав витримку й вирішив їх не відкривати. Він подумав, що, можливо, колишній шеф забув їх тут і повернеться за ними. Він кинув їх назад у шухляду і забув про них.

Наступив момент, коли керівнику стало дуже погано. Робота не йшла, колектив вступив з ним у протистояння, конфлікти чергувалися зі скандалами. Він уже подумував про звільнення, коли раптом згадав про конверти, адже їх ніхто так і не забрав. Отже – вони для нього! Він відкрив шухляду і взяв конверт №1. Розірвавши його, він прочитав на аркуші всього одне речення: “Все нормально! Працюй далі, таке буває”.

Він заспокоївся й продовжив свою роботу. Ситуація потихеньку стабілізувалася. Пізніше він навіть із посмішкою згадував той свій період, коли ледве не покинув свій пост. Такі моменти траплялися й пізніше, але він реагував завжди спокійно, згадуючи фразу з листа.

Але в якийсь момент подібні ситуації стали частішати. Наступив момент, коли становище стало набагато гіршим. На відміну від першого епізоду, до цього часу він уже встиг утомитися від цієї роботи й не вважав за потрібне кидатися рятувати положення. Йому стали натякати на відставку.

В останній надії на диво, він відкрив шухляду і дістав конверт №2. Повільно розкрив його й прочитав:

“Готуй два конверти!”.

Джерело – pritchi.castle.by


Опубліковано Категорії ПритчіПозначки
 • podarok

  Чудова річ!
  А звідки взято притчу?

 • Анонім

  2podarok:
  див. джерело

 • Анонім

  Доволі актуально-цікава історія, таких не вистачає зазвичай…тоді коли вони "справді" потрібні. Я майже впевнена, що позитивна психологічна установка, впевненість в собі та щирість….приведе до здійснення тої мети, до якої ви йдете!

 • Optimist_

  В одному із варіантів цієї притчі у першому листі було написано – "Вали все на мене." :))