Чим ви жертвуєте заради можливості отримувати зарплатню?

Чим ви жертвуєте заради можливості отримувати зарплатню?Більшість людей вважають, що процес взаємодії з роботодавцем завжди передбачає взаємну вигоду. Втім, Реджеш Сетті (Rajesh Setty), автор блогу “Поза кодом” (Beyound the Code), переконаний, що насправді людям часто доводиться багато чим жертвувати заради зарплатні.

І ось як він це пояснює…

Існує два підходи до отримання прибутку.

Перший передбачає роботу, під час якої ви постійно отримуєте нові знання та навички, які знадобляться вам для успішного виконання майбутньої роботи.

Другий передбачає роботу, під час якої ви фактично не отримуєте жодних нових знань та навичок, а також залишаєтесь без перспектив для особистісного зростання. Іншими словами, якщо ви отримуєте зарплатню на посаді, яка не передбачає постійного розвитку, то дуже скоро можете виявити, що не готові до “майбутнього”.

У другому випадку та ціна, яку ви “платите” за можливість заробляти, занадто висока.

Тому ще раз подумайте про це:

“Чим ви жертвуєте заради можливості отримувати зарплатню?”

І перш, ніж погодитись на посаду прибиральника у McDonald’s чи оператора кол-центру у великому банку, зважте всі “за” та “проти”. Звісно, багато хто скаже – що це дуже вигідна пропозиція! Але насправді вигідна вона лише для роботодавця!

  • Татьяна

    Абсолютно согласна, что работа должна приносить не только радость, высокую зарплату, но и возможность личностного и профессионального роста. Тем не менее, в рутинной работе можно научиться профессионализму, оттачивая навыки и умения. Рутинная работа – это жесткий тренер, который помогает двигаться дальше.
    Вообще в каждой работе есть элементы творчества и рутины. Даже оператор колл-центра может совершенствоваться общению с людьми, что поможет ему в дальнейшем удачно вести переговоры.
    Но само продвижение по карьерной лестнице зависит от самого работодателя.