Корпорація “Мафія” перевиконала план минулого року

Корпорація Мафія перевиконала план минулого рокуМіж іншим, у період економічної кризи італійська мафія, що включає в себе безліч організованих злочинних угруповань із різними назвами, тільки зміцнює свої позиції. Надання різних “послуг” комерсантам уже не обмежується малим бізнесом і поступово поширюється на великий.

За всіма економічними показниками (зрозуміло, це тільки оцінки – нелегальний бізнес звичайно ж не публікує свої фінансові звіти зборам акціонерів) мафія перевиконала план минулого року. За оцінками асоціації підприємств роздрібної торгівлі Confesercenti, оборот мафії сягає 130 млрд. євро в рік, а чистий доход – 70 млрд. євро (!!!).

За рік оборот виріс на 40 млрд. євро. А це найкращі показники серед всіх італійських компаній. Співвідношення ж прибутку до обороту перевищує 50%!

У мафіозні відносини залучені тисячі підприємців. За оцінками, близько 180 тисяч бізнесменів одержали від мафії позики – звичайно, під чималі відсотки. Близько 20% італійських магазинів щомісяця платять бандитам оброк, а на півдні серед малих підприємств цей показник доходить до 80%. Підраховано, що мафія від таких виплат одержує 10 млн. євро в годину.

За “сегментами ринку” перше місце займає наркотрафік із доходами в 59 млрд. євро. Незаконне лихварство (яке в Італії називається “usura”) приносить 12,6 млрд. євро, рекет – 9 млрд. Трафік зброї дає 5,8 млрд., контрафактна продукція – 6,3 млрд., “нечисті” контракти – 6,5 млрд. Не слід також забувати про доходи від незаконного будівництва (2,2 млрд.), піратства, кіберзлочинності, незаконних азартних ігор, проституції.

Також стрімко виросли обороти “экомафії”, яка промишляє незаконною утилізацією відходів, у тому числі радіоактивних й отрутних – 16 млрд. євро. А от банальні крадіжки, пограбування й шахрайство приносять різним злочинним угрупованням тільки мільярд євро в рік.

За матеріалами CEO.ru

 • вова

  де купити їхні акції? 🙂

 • Смерек В.Я. (ГіперМудрець)

  Вова ніколи, ніґде і нізким не купляйте акції мафії! Запамятайте це універсальне правило на все життя. Бо краще з добрим і мудрим банком втратити тисячі долларів, аніж заробити з мафією мільйони. Дивно, в той час коли всіх цивілізованих людей охопила так звана фінансово-економічна криза, мафія збагачується. Чому ? Бо така існуюча система ! Така існуюча цивілізаційна парадигма ! Такий існуючий порядок у цілому світі ! Причому у всіх країнах. Починаючи від США, країнами ЄС та закінчуєчи Україною, Росією та Зімбабве. Всюди дураки, хами, хлопи, баби, підлабузники, безхребетні та вже дуже гнучкі, рагулі, гламуряки та просто піжони заробляють більше ніж чесні та порядні. І навіть не має значення де ти працюєш: чи бухгалтером, чи міліціонером, чи торговим агентом, чи засіваєш поля збіжжям, чи ти просто чесний президент – ти завжди будеш мати менше від тобі аналогічного та нечесного. І більше того ! Чим ти добріший та розумніший тим менше будеш мати, тим більше тебе будуть бити. А якщо ти Ме

 • Тарас

  >>Ми ГіперМудреці знаємо куди йти і що робити і готові взяти на себе роль координатора та забезпечити підтримку переходу інформацією, знаннями та мудрістю <<
  Комуністи також знають і залюбки візьмуть "на себе роль координатора". То чим ви кращі??
  (ПР також знає… і, звісно ж, конотопська відьма))

 • Смерек В.Я. (ГіперМудрець)

  Отечки вже дуже швиденько появиться наш блог (блоги, сайти) і Ви зрозумієте Хто є Хто. Але я повторюю, Ви вже зараз можете оцінити наш рівень (по коментаріях, по презентаціях, по статтях і т.п.). Адже ті люди ті латентні структури, що нас переслідують його оцінили майже моментально. Я інколи просто не розумію. Ну чому, я наприклад, в багатьох випадках споглядаючи лишень одну статтю людини, один її коментар, один абзац її "писивак" можу досить точно говорити про інтелектуальний, креативний та духовний і т.п. рівні людини. Повторюю, це реально. Бо сам оцінюю. Звичайно потрібно багато знати, відчувати психологію людини, але це реально !