Інформаційна дієта або “стрічка хороших новин” для вашої компанії

Інформаційна дієта або стрічка хороших новин для вашої компаніїМожливо, одним із методів боротьби с кризою є така собі інформаційна дієта – повна відмова від сприйняття негативної інформації і стимулювання будь-яких позитивних новин.

Коли приходиш на роботу знанку і на тебе починає литися потік негативу, ти, якщо ти все ще жива людина, просто не можеш не реагувати на все це. Чутки, плітки, – настрій псується ще до початку роботи.

Можливо, треба запровадити такий собі “Бюлетень добрих новин” у масштабах підприємства. “Нам вдалося втримати продажі! Ура!”, “Ми повенули важливого клієнта! Супер!”, “Ми знайшли нові підходи, які спрацювали! Які ми молодці!”.

Не знаю, як для вас, а для мене така стрічка була би чудовою психологічною зарядкою. А те, з яким настроєм ти починаєш робочий день, те, з яким настроєм ти працюєш не може не відбиватися на кінцевому результаті.

 • Смерек В.Я. (ГіперМУдрець)

  Один з найкращих способів перемогти кризу від ГіперМудреців ! Взагалі викиньте із свого життя саме слово "Криза". В крайньому випадку замініть його іншими, менш деструктивними та страшними (наприклад, "тимчасові проблеми", "деякі негаразди", "певні незручності"

 • AnnaShevchenko

  УРА!!!

  Вже існує такий ресурc:

  http://www.horoshienovosti….

 • Anna Kompaniyets

  Насправді, якщо компанія піклується про встановлення довіри із своїми співробітниками, то функція внутрішніх комунікацій має бути в ній налагоджена. Тоді, навіть під час кризи, не доведеться "висмоктувати з пальця" гарні новини. Адже позитив можна знайти завжди. Головне, щоб він не виглядав натягнутим. Зараз як ніколи люди хочуть чути про приємне і легке. Так давайте їм це. Тоді є шанси, що негативну, але правдиву і необхідну інформацію, вони також сприйматимуть розсудливо