Три чверті працівників сфери інформаційних технологій ненавидять свою роботу

Ну то й що, що відповідно до останніх тенденцій саме інформаційні технології є найбільш перспективним і високооплачуваним місцем роботи? Що з того, що саме цій галузі пророкують щасливу долю і довге подальше зростання?..

Виявляється, три чверті персоналу, який працює у сфері IT, ненавидять свою діяльність понад усе у світі, а йдучи зранку на роботу – мріють якнайшвидше її змінити. Саме такі дані нового дослідження опублікував сайт silicon.com.

ІТ-менеджери виявилися найбільш нещасними. Половина з них зареєстрована у хедхантингових (від англ.. head hunt – полювання за головами) та рекрутингових агентствах. 80% проводять значну частину робочого часу, нишпорячи по Інтернет-мережі в пошуках гарячих вакансій.

Половина ІТ-менеджерів зумисне поводиться не дуже ввічливо зі своїми колегами, не допомагає чи навіть заважає їм у вирішенні проблем.

Дві третини працівників сфери ІТ стверджують, що у них завжди є при собі свіже резюме і вони постійно розмірковують, як краще його застосувати. При цьому причиною, через яку вони прагнуть змінити роботу, працівники називають нудність своїх обов’язків та низькі прибутки.

Самий час керівникам компаній замислитися, чи не варто приділити трішки більше уваги своїм працівникам, додатково попрацювати над мотиваційними схемами. Якщо цього не буде зроблено, компанії можуть залишитися без свого технічного персоналу.


Опубліковано Категорії Робота та кар'єра
 • Bricher

  Не со всем могу согласиться! То что работа Ит-специалиста нудна и неинтересна, не спорю.. Но только для тех, кто не хочет расти и развиваться! Ит-сфера наиболее прибыльное направление, спрос на хороших специалистов постоянно растет… Только плохой специалист жалуецца на небольшую з\п и скуку.. Гуру рулят и зарабатывают бабло, ездят на хороших машинах, им некогда жаловацца!

 • Анонім

  Важко не погодитися, що в Україні посада ІТ-спеціаліста на сьогодні є доволі ласою. Але той, хто звик отримувати гарну нагороду за власну працю, вочевидь, ніколи не погодиться, щоб йому не доплачували. А за кордоном же ті самі спеціалісти отримують набагато більше.

  Європейські ІТ-компанії починають масово виходити на український ринок. Громадяни України з радістю погоджуються на роботу в таких компаніях, оскільки отримують високу зарплатню. Але от парадокс – самі компанії теж вважають, що залишаються у виграші, оскільки економлять на зарплатні. Так у чому ж секрет?

  А секрет простий, просто різниця між середнім рівнем наших і європейських зарплат доволі суттєва. От і виходить – і вівці цілі – і вовки ситі. Так що у нас працівники ІТ дійсно можуть бути задоволені.

 • Андрій

  Пан Bricher явно погано знайомий з роботою ІТ-спеціалістів на заході, де ідіоти-користувачі вимагають від системних адміністраторів навіть те, щоб коли вони приходять на роботу, їхні ПК вже були увімкнені, бо натискання на кнопку "Power" бачите, "не входить в їхні обов’язки" (реальні ситуації!).

 • Сашко

  Bricher, це не РУ-НЕТ, тут писання подібних дурниць лише ганьбить їхнього автора…

  Справжні гекери ніколи не ставлять собі за мету подібний матеріальний відстій!

 • Folle

  А я абслютно согласна с автором. Работая инженером по качеству (24х7 за компьютером) мне удавалось зарабатывать неплохие деньги, но я только и мечтала о том, чтобы поскорее сменить работу. Это для меня был просто опыт работы.
  Дошло до максимального увиливания от обязанностей.
  Существуют безумцы (как и в люой другой области), которым всё это по душе, и замечательно, что им за это хорошо платят.Я предпочитаю работу с людьми/творческую работу, где нужно думать, а не быть роботом.