Міжнародний тиждень коучингу в Україні: нові можливості для нового досвіду

Міжнародний тиждень коучингу в Україні: нові можливості для нового досвіду

15 травня 2017 року в Україні розпочався Міжнародний тиждень коучингу (International Coaching Week, ICW).

Щороку ця глобальна подія традиційно відбувається в усіх країнах світу, де є відділення Міжнародної федерації коучингу (International Coach Federation, ICF) або працюють члени цієї найбільшої у світі організації професійних коучів.

Цьогоріч Міжнародний тиждень коучингу проходить під девізом "Experience Coaching" і відкриває нові можливості отримати новий досвід коучингової взаємодії у рамках різнопланових подій. Чим особливий Міжнародний тиждень коучингу в Україні? Про це — у розмові з Аліною Кравченко, яка очолює відділення ICF в Україні.

Аліна Кравченко
Аліна Кравченко
— Найголовніша новина — віднині Україна є на глобальній карті Міжнародної федерації коучингу (ICF). Кілька днів тому ми отримали офіційне підтверждження про реєстрацію відділення ICF в Україні. Це — надзвичайно важливий результат злагодженої, тривалої, ініціативної роботи професійних колег-коучів. Також важливо зауважити, що Міжнародний тиждень коучингу відбувається в Україні не вперше. Багато різнопланових подій — вебінари, демонстраційні коучингові сесії, презентації, дискусії — відбувалися у рамках Міжнародного тижня коучингу у травні 2016 року. До речі, саме після минулорічного коучинг-форуму робота щодо створення відділення ICF в Україні отримала потужний імпульс. І новина, якою я поділилася на початку, це — підтвердження того, якою впливовою і результативною є синергія, згуртованість, волонтерська участь професійних коучів.

Кого об’єднує відділення ICF в Україні?

— Це — 25 професійних коучів-членів ICF, які є водночас і членами віддідення ICF в Україні. У той же час, є багато колег, які впродовж минулого року долучалися до створення відділення ICF в Україні. Хтось із колег розглядає або планує вступ до ICF, хтось допомогає нам ресурсами, хоч і не є членом відділення... На мою думку, нас — більше, і у цьому переконує досвід взаємодії з колегами, з іншими коучинговими організаціями.

У чому головне завдання Міжнародного тижня коучингу?

— Кілька слів про історію цієї події. У 1999 році її започаткував Джеррі Удельсон (Jerri N. Udelson), член ICF і майстер-коуч із США. Відтоді кожного року Міжнародний тиждень коучингу проходить в усіх країнах, де є відділення або працюють професійні коучі-члени ICF. Нині — це понад 120 країн. Ця щорічна подія — інформаційна і просвітницька. Головне завдання у тому, щоб допомогти людям дізнатися про цінність роботи з професійними коучами, а також побачити процес і результати коучингової взаємодії. Зазвичай, у рамках тижня відбувається багато безоплатних подій — різних за темами, форматами, спрямуванням.

Якими подіями цікавий Міжнародний тиждень коучингу 2017 в Україні?

— Програма українського тижня — дуже широка і різнопланова. Перш за все, варто звернути увагу на онлайн-події. Це — 12 тематичних он-лайн виступів та вебінарів, що відбуватимуться щодня об 11-й годині ранку та 19-й годині вечора. Їх проведуть досвідчені професійні коучі з України, а також запрошені колеги із інших країн — із Сполучених Штатів, Греції, Росії.

Для тих, хто ніколи не працював з коучем, будуть корисними демонстраційні коучингові сесії — це хороша можливість отримати свій перший довід у коучингу.

Коучингові події у "живому" форматі пройдуть у Дніпрі (17 травня) та Києві (19 травня). Подія у Києві — "Майстерня коучингу" — організована у партнерстві з Міжнародним Інститутом Менеджменту (МІМ-Київ). І на завершення подій коучингового тижня, у суботу, 20 травня, пройде зустріч коучів.

Тож, разом із колегами запрошую усіх, хто цікавиться коучингом, взяти участь у подіях найближчих днів. Ще раз зауважу, що Міжнародний тиждень коучингу якраз і спрямований на те, щоб якомога більша кількість людей познайомилися із професійним коучингом, професійними коучами і мали можливість на власному досвіді переконатися, як "працює" коучинг.

А з детальною програмою Міжнародного тижня коучингу 2017 в Україні можна ознайомитися на веб-сайті, а також на сторінці у Facebook.

Розмову вела Лариса Хоманс, член ICF Ukraine Chapter, сертифікований інтегративний коуч та коуч трансформаційних історій.

На фото: Аліна Кравченко — президент відділення Міжнародної федерації коучингу в Україні (ICF Ukraine Chapter), сертифікований персональний та командний коуч (Ericson Coaching International).


bigmir)net TOP 100

МЕТОДОЛОГІЯ: Стратегія, Маркетинг, Зміни, Фінанси, Персонал, Якість, IT
АКТУАЛЬНО: Новини, Події, Тенденції, Інтерв'ю, Бізнес-освіта, Коментарі, Рецензії, Консалтинг
СЕРВІСИ: Бізнес-книги, Робота, Семінари, Форуми, Глосарій, Цитати, Рейтинги, Ресурси, Статті партнерів
ПРОЕКТИ: Блог, Відео, Візія, Візіонери, Бізнес-проза, Бізнес-гумор

Сторінка Management.com.ua у Facebook    Management Digest у LinkedIn    Відслідковувати нас у Twitter    Підписатися на RSS    Поштова розсилка


Copyright © 2001-2018, Management.com.ua
Портал створено та підтримується STRATEGIC

Підписка на Менеджмент.Дайджест

Отримуйте найновіші матеріали на свій e-mail (1 раз на тиждень)Дякую, я вже підписана(-ий)