ФОРУМИ: Відгуки на статті: Відгук на статтю 'Основна компетенція корпорації' (читати статтю)



 Відгук на статтю 'Основна компетенція корпорації' (читати статтю)
Автор: Артур
Дата:   2004-01-29 14:23:13

Попередній коментар мене, м'яко кажучи, здивував. Про яке задоволення говорить пан Микола??! Короткий діагноз для статті: купа писанини суто описового характеру (була така собі компанія, зробила те, отримала оце) без будь-якої користі для читача. А фрази на зразок:"Основні компетенції — це процес командного вивчення організацією, в першу чергу того, як координувати диверсифіковані виробничі можливості і інтегрувати чисельні напрямки у технології" - нічого окрім сміху не викликають. Типове графоманство. Можна сказати: Я їм картоплю виделкою. Просто і нецікаво. А можна і так: Я переробляю продукт із високим вмістом крохмалу з допомогою багатолезового сталевого багатофункціонального інструменту. :-)))
І ви знаєте - підозріваю, що справа не стільки в перекладі, скільки в джерелі. Коротше кажучи, панове Прахалад та Хамел розчарували, ой як розчарували.

 Re: Відгук на статтю 'Основна компетенція корпорації' (читати статтю)
Автор: Олег
Дата:   2004-01-29 19:46:54

Ув. Артур,

Согласен с Вами на все 100%, что далеко не всем эта статья полезна ... и это радует! Поверьте, есть такие "сумасшедшие" бизнесмены, которые идею "ключевых компетенций" в денежки превращают и не малые ...


МЕТОДОЛОГІЯ: Стратегія, Маркетинг, Зміни, Фінанси, Персонал, Якість, IT
АКТУАЛЬНО: Новини, Події, Тренди, Інсайти, Інтерв'ю, Рецензії, Бізнес-навчання, Консалтинг
СЕРВІСИ: Бізнес-книги, Робота, Форуми, Глосарій, Цитати, Рейтинги, Статті партнерів
ПРОЄКТИ: Блог, Відео, Візія, Візіонери, Бізнес-проза, Бізнес-гумор

Сторінка Management.com.ua у Facebook    Менеджмент.Книги: телеграм-канал для управлінців    Management Digest у LinkedIn    Відслідковувати нас у Twitter    Підписатися на RSS    Поштова розсилка


Copyright © 2001-2024, Management.com.ua