ФОРУМИ: Відгуки на статті: Відгук на 'И пораженье от победы ты сам не сможешь отличить…' (читати) Відгук на 'И пораженье от победы ты сам не сможешь отличить…' (читати)
Автор: Смерек Віталій
Дата:   2008-02-29 10:00:37

Непогана стаття на досить актуальну тему. Із проблемою закриття проектів зіткнулися багато компаній (3М, Дженерал Моторз) і навіть уряд України, де кількість проектів (програм) було зменшено в кілька разів після детального (а можливо і не дуже детального) дослідження їх єфективності. І дійсно закрити проект це досить не проста справа. Навіть існує спеціальний психологічний ефект, коли навіть збитковість проекту стає очевидною, люди все рівно вкладують в нього гроші та продовжують діяти в хибному напрямі. І накінець про метод Робінзона Крузо, це насправді метод прийняття рішень від одного з відомих батьків американської демократії і доречі досить сильний метод, тільки потрібно вміти його правильно застосовувати.


bigmir)net TOP 100

МЕТОДОЛОГІЯ: Стратегія, Маркетинг, Зміни, Фінанси, Персонал, Якість, IT
АКТУАЛЬНО: Новини, Події, Тенденції, Інтерв'ю, Бізнес-освіта, Коментарі, Рецензії, Консалтинг
СЕРВІСИ: Бізнес-книги, Робота, Семінари, Форуми, Глосарій, Цитати, Рейтинги, Ресурси, Статті партнерів
ПРОЕКТИ: Блог, Відео, Візія, Візіонери, Бізнес-проза, Бізнес-гумор

Сторінка Management.com.ua у Facebook    Менеджмент.Книги: телеграм-канал для управлінців    Management Digest у LinkedIn    Відслідковувати нас у Twitter    Підписатися на RSS    Поштова розсилка


Copyright © 2001-2019, Management.com.ua
Портал створено та підтримується STRATEGIC