ФОРУМИ: Відгуки на статті: Відгук на 'PR как аппендицит маркетинга' (читати) Відгук на 'PR как аппендицит маркетинга' (читати)
Автор: Анна Компанієць
Дата:   2009-10-02 21:19:44

Повністю згодна з вами, Олено. PR спеціаліст повинен мати прямий доступ до "тіла" СEO. А це можливо лише за умови розумної організаційної структури, де PR звітує генеральному, а не маркетингу. Така структура стимулює взаємно ефективну співпрацю між цими двома функціями. Логіка є простою - маркетинг має одну цільову аудиторію, клієнтів. В той час як PR розглядає ширше коло стейкхолдерів - і клієнтів, і державні установи, і партнери, і співробітники, і інвестори, і, і, і... ЗМІ? так, але медіа - лише "транспорт", який доносить ключові повідомлення компанії до її аудиторій, тим самим дозволяючи їй будувати свою репутацію за допомогою PR. Цілі і завдання також різні – маркетинг продає та сторює імідж бренду, в той час як PR будує репутацію у довготерміновій перспективі.

 Re: Відгук на 'PR как аппендицит маркетинга' (читати)
Автор: Yuliana
Дата:   2011-05-28 15:43:15

Анна, не в бровь, а в глаз! согласна на все 100%. Всем бы такое понимание, и жили бы мы "сто лет без бед"


bigmir)net TOP 100

МЕТОДОЛОГІЯ: Стратегія, Маркетинг, Зміни, Фінанси, Персонал, Якість, IT
АКТУАЛЬНО: Новини, Події, Тенденції, Інтерв'ю, Бізнес-освіта, Коментарі, Рецензії, Консалтинг
СЕРВІСИ: Бізнес-книги, Робота, Семінари, Форуми, Глосарій, Цитати, Рейтинги, Ресурси, Статті партнерів
ПРОЕКТИ: Блог, Відео, Візія, Візіонери, Бізнес-проза, Бізнес-гумор

Сторінка Management.com.ua у Facebook    Менеджмент.Книги: телеграм-канал для управлінців    Management Digest у LinkedIn    Відслідковувати нас у Twitter    Підписатися на RSS    Поштова розсилка


Copyright © 2001-2019, Management.com.ua
Портал створено та підтримується STRATEGIC