ФОРУМИ: Відгуки на статті: Re: Відгук на 'АЙН РЕНД: «Творець прагне підкорити природу. Паразит прагне підкорити людей» ' (читати)



 Відгук на 'АЙН РЕНД: «Творець прагне підкорити природу. Паразит прагне підкорити людей» ' (читати)
Автор: Михаил
Дата:   2010-02-16 23:04:09

По моему данный материал-это провокация особенно для сайта, носящего название "менеджмент". Наслышан об авторе и до прочтения материала заочно проникся уважением, во многом разделяю ценности автора, но... Но не согласен с таковым противопоставлением творца и паразита. Более того, так называемого "паразита" (по словам автора), я бы определил как "Менеджер".... А менеджера паразитом я не считаю по определению, более того, менеджер - это организатор всех творцов, возможность для их самовыражения, компенсация за их труд как материальная, так и моральная (если менеджер хорош). Чем лучше менеджер, тем выше и награды, и результаты творений. Поэтому я искренне верю в существование как функции менеджмента (она, по моему глубокому убеждению, не надумана), так и самого менеджера.
Все профессии нужны, все профессии важны...
Паразиты есть... Это безработные, которые не хотят ничего менять, служащие подавляющего большинства гос. учреждений и политики Украины. Заранее прошу прощения если мой отзыв кого то обидел. Это всего на всего личное мнение "Менеджера"

 Re: Відгук на 'АЙН РЕНД: «Творець прагне підкорити природу. Паразит прагне підкорити людей» ' (читати)
Автор: Олександр Данилюк
Дата:   2010-02-18 11:14:10

Дякую, Михайло, за відгук.
Так, це провокація, але лише деякою мірою. Звичайно, є велика спокуса самопозиціонування в контексті викладеного твору. Ким є я? Творцем чи паразитом?
Менеджер - не є простим виконавцем, це більшою мірою партнер між ланками управління, зі всіма елементами довіри та взаємоповаги до людей, якими він керує. Відповідно і менеджмент, управління - це не помикання людьми, а партнерські стосункі з ними.
Чи може бути менеджер творчою людиною? Безумовно. Адже людина, що створює цінність, не може бути паразитом. Інше питання: Чи хоче бути менеджер творчою людиною? І це питання перекликається з іншим, важливим для кожного з нас: Чи хочу Я бути творцем?

 Re: Відгук на 'АЙН РЕНД: «Творець прагне підкорити природу. Паразит прагне підкорити людей» ' (читати)
Автор: Soft Start
Дата:   2010-02-26 17:55:08

Михаил, вообще политики -не паразиты, часть из них напоминает вирусы, которые набрасываются на человека, а если убивают, то умирают вместе с ним. Но по-другому они не умеют. Так может антибиотик новый против этой заразы нужен?

 Re: Відгук на 'АЙН РЕНД: «Творець прагне підкорити природу. Паразит прагне підкорити людей» ' (читати)
Автор: Богдан
Дата:   2010-06-01 19:14:16

Михаил
Існує принципова різниця між підкоренням і добровільною співпрацею, яка може включати і управління.
Менеджер приватної організації - не паразит. Він не підкоряє людей, тому що вони ДОБРОВІЛЬНО за покликом свого розуму управляються менеджером.
Натомість політики і чиновники (усі без винятку, а не лише українські) - паразити.

Враховуючи, що головні позитивні герої "Атланта" це крупні бізнесмени, очевидно, що Айн Ренд не називала їх паразитами.


МЕТОДОЛОГІЯ: Стратегія, Маркетинг, Зміни, Фінанси, Персонал, Якість, IT
АКТУАЛЬНО: Новини, Події, Тренди, Інсайти, Інтерв'ю, Рецензії, Бізнес-навчання, Консалтинг
СЕРВІСИ: Бізнес-книги, Робота, Форуми, Глосарій, Цитати, Рейтинги, Статті партнерів
ПРОЄКТИ: Блог, Відео, Візія, Візіонери, Бізнес-проза, Бізнес-гумор

Сторінка Management.com.ua у Facebook    Менеджмент.Книги: телеграм-канал для управлінців    Management Digest у LinkedIn    Відслідковувати нас у Twitter    Підписатися на RSS    Поштова розсилка


Copyright © 2001-2024, Management.com.ua