ФОРУМИ: Відгуки на статті: Re: Відгук на статтю 'Должностная инструкция в процессно-ориентированной организации' (читати статтю)



 Відгук на статтю 'Должностная инструкция в процессно-ориентированной организации' (читати статтю)
Автор: Konstantin
Дата:   2002-03-15 11:25:23

Ув. Полина!
Прочитайте еще раз внимательно мнение господина Земелина.
Поймите, готовая "процессная" инструкция в абсолютном большинстве случаев не обладает "переносимостью" между организациями. Ее ценность - в создании под бизнес-процессы именно Вашей организации, только тогда ДИ будет эффективным инструментом управления.
Не повторяйте ошибок руководителей, пытающихся "списать" у кого-либо систему управления качеством/персоналом/... - это тупиковый путь.
Прочитайте еще раз статью, наконец...

 Re: Відгук на статтю 'Должностная инструкция в процессно-ориентированной организации' (читати статтю)
Автор: Олексій Олегович
Дата:   2002-03-18 13:37:06

Перечитав переписку по темі статті.
Я працюю комерційним директором на невелекій приватній фірмі і керую відділом, що займається канцтоварами (поставки і реалізація). Зважаючи на те, що я прийшов на цю роботу після 20 річної військової служби і практично не мав ніякого досвіду комерційної діяльності мені на початку було важкувато "наздогнати" роботу комерційного відділу. На Вашому сайті, прочитав вказану статтю і застосував наведену в ній методику для опису бізнеспроцесів керованого мною відділу. Результат цієї роботи був для мене в деякій мірі несподіваним. Я зумів не тільки чітко визначити обов'зки працівників відділу, але сам чітко усвідомив ті процеси, якими керував до цього на інтуітивному рівні. Тобто я отримав від цієї статті реальну практичну допомогу.
Тепер в чому полягає проблема таких працівників (керівників), як Поліна та інші? Є декілька версій.
1. Нестача часу для детельного вивчення і осмислення запропонованої методики.
2. Нестача особистого творчого потенціалу.
3. Не ознайомлені з методикою побудови бізнеспроцесів.
4. Небажання докласти додаткових зусиль (незацікавленість) для самостійного вирішення цього питання.
Але це не все. Мій річний досвід роботи в комерційній структурі доє підстави вважати, що першопричина, того що люди шукають готових рішень полягає в діючий системі підготовки спеціалістів. Але це окрема тема для обговорення і, якщо вона цікава для Вас, я міг би поділитись своїми думками з цього приводу.
А поки безкоштовна порада Поліні та іншим. Знайдіть час для того, щоб прочитати статті про інжинірінг і реінжинірінг бізнеспроцесів на цьому сайті, візьміт до рук олівець, папір і просто почніть малювати прямокутнички і стрілочки моделюючи технологічний процес роботи, якою займається Ваша фірма чи відділ, чи Ви самі, і якщо у Вас все впорядку з інтелектом у Вас все вийде, якщо ні - шукайте іншу роботу, яка буде відповідати Вашим здібностям.

В свою чергу, дуже вдячний всім авторам цього сайту за ту допомогу, яку отримав від Вас.

З повагою. Олексій Олегович.


МЕТОДОЛОГІЯ: Стратегія, Маркетинг, Зміни, Фінанси, Персонал, Якість, IT
АКТУАЛЬНО: Новини, Події, Тренди, Інсайти, Інтерв'ю, Рецензії, Бізнес-навчання, Консалтинг
СЕРВІСИ: Бізнес-книги, Робота, Форуми, Глосарій, Цитати, Рейтинги, Статті партнерів
ПРОЄКТИ: Блог, Відео, Візія, Візіонери, Бізнес-проза, Бізнес-гумор

Сторінка Management.com.ua у Facebook    Менеджмент.Книги: телеграм-канал для управлінців    Management Digest у LinkedIn    Відслідковувати нас у Twitter    Підписатися на RSS    Поштова розсилка


Copyright © 2001-2024, Management.com.ua