ФОРУМИ: Відгуки на статті: Відгук на 'Характерные черты лидера в менеджменте' (читати)



 Відгук на 'Характерные черты лидера в менеджменте' (читати)
Автор: Дмитро Лиштван
Дата:   2006-07-17 18:36:42

Доброго дня!

Цікава дискусія, і кожна з викладених точок зору має право на існування. Я собі так думаю:
1) щоб бути лідером, треба мати природні здібності. Є люди, які лідерами і не можуть стати, і навіть при можливості не відчуватимуть себе комфортно в ролі лідера. Але здібності ці (як і всі інші) можливо і потрібно розвивати.
2) разом з тим, лідерство дійсно має ситуативний характер - люди з наявністю лідерских рис можуть в одній ситуації та оточенні бути лідерами, в іншій - ні (поступаються місцем більш сильним, не відчувають потреби в управлінні ситуацією, ну і т.п.)
3) Не можу погодитися з тим що теорії управління на зразок servant leadership мають справу з лідерством у прямому значенні цього слова. Звичайно, вони близькі до цього поняття, використовують його ... проте, з моєї точки зору, це не лідерство. Звичайно, не претендую на істину і не намагаюся сперечатися, просто висловлюю ще одну точку зору.

А для отари баранів є вівчар, ім лідер не дуже й потрібен... ;-)

З повагою,
Дмитро


МЕТОДОЛОГІЯ: Стратегія, Маркетинг, Зміни, Фінанси, Персонал, Якість, IT
АКТУАЛЬНО: Новини, Події, Тренди, Інсайти, Інтерв'ю, Рецензії, Бізнес-навчання, Консалтинг
СЕРВІСИ: Бізнес-книги, Робота, Форуми, Глосарій, Цитати, Рейтинги, Статті партнерів
ПРОЄКТИ: Блог, Відео, Візія, Візіонери, Бізнес-проза, Бізнес-гумор

Сторінка Management.com.ua у Facebook    Менеджмент.Книги: телеграм-канал для управлінців    Management Digest у LinkedIn    Відслідковувати нас у Twitter    Підписатися на RSS    Поштова розсилка


Copyright © 2001-2024, Management.com.ua