ФОРУМИ: Відгуки на статті: Відгук на статтю 'Японский опыт в управлении бизнесом' (читати статтю)



 Відгук на статтю 'Японский опыт в управлении бизнесом' (читати статтю)
Автор: Марія Зубрицька
Дата:   2003-05-13 23:07:01

Передусім, дякую Авторові статті за загальний погляд на японський досвід. Все-таки бажано ШИРШЕ і ГЛИБШЕ висвітлити роль японської філософії та мистецтва. Чудовий приклад -- мистецтво ікебани, де японці ПЕРЕКОНАНІ, що жодний представник інокультури не спроможний творити мистецтво ікебани, вони навіть придумали для іноземців різновид ікебани -- морібану, остання -- це прагматичне засвоєння геометричних співвідношень, що символізують небо і землю, а між ними людину. Щоб творити ікебану, треба бути свідком сходу сонця, бачити росу на квітучій вишні, у маломовній рефлексійній споглядальності творити світ ідей.
Успіхів у Ваших подальших аналізах далекосхідної ментальності.
Марія Зубрицька

 Re: Відгук на статтю 'Японский опыт в управлении бизнесом' (читати статтю)
Автор: Vladimir
Дата:   2003-05-14 11:23:31

Большое спасибо за позитивный отклик. Вы правы в японском искусстве и философии лежат истоки процветания нации. К сожалению формат статьи не позволяет более глубоко осветить вопросы.Я с радостью буду продолжать исследования восточной философии и искусства их феноменов и влияние на развитие теории управления бизнесом в Японии.

 Re: Відгук на статтю 'Японский опыт в управлении бизнесом' (читати статтю)
Автор: Vladimir
Дата:   2004-06-03 12:36:36

Шановна Марія! Я отважився написати цього листа, бо побачив що ви зацікавились цією темою. Отже, я пропоную вам продовження цього дослідження, це стаття на іньшому сайті "Культурний фактор у японському досвіді управління", далі
http://www.klubok.net/index.php?catid=10,

З найкращими побажаннями неперевершенності та успіхів,
Володимир.

 Re: Відгук на статтю 'Японский опыт в управлении бизнесом' (читати статтю)
Автор: Vladimir
Дата:   2004-06-29 11:16:25

Шановна Марія! В продовження діалогу щодо, співвідношення японського фактору культури,та творчого впровадження щодо усталенного розвитку нашої нації цікаве бачення представлене у статті "Позіціонування Української нації" яку можна знайти по наступній ссилці http://www.klubok.net/article1687.html
С повагою та найкращими побажаннями,
Володимир


МЕТОДОЛОГІЯ: Стратегія, Маркетинг, Зміни, Фінанси, Персонал, Якість, IT
АКТУАЛЬНО: Новини, Події, Тренди, Інсайти, Інтерв'ю, Рецензії, Бізнес-навчання, Консалтинг
СЕРВІСИ: Бізнес-книги, Робота, Форуми, Глосарій, Цитати, Рейтинги, Статті партнерів
ПРОЄКТИ: Блог, Відео, Візія, Візіонери, Бізнес-проза, Бізнес-гумор

Сторінка Management.com.ua у Facebook    Менеджмент.Книги: телеграм-канал для управлінців    Management Digest у LinkedIn    Відслідковувати нас у Twitter    Підписатися на RSS    Поштова розсилка


Copyright © 2001-2024, Management.com.ua