ФОРУМИ: Відгуки на статті: Відгук на статтю 'Оптимізація фондового портфелю' (читати статтю) Відгук на статтю 'Оптимізація фондового портфелю' (читати статтю)
Автор: Павло Михайлович
Дата:   2007-06-08 22:06:01

Привіт усім.
Захищаю дисертацію по інвестуванню в цінні папери, особисто як приклад розглядаю звичайні акції.Тому рекомендую всім авторів Асват Дамодаран та Віктора Нідерхоффера.
А моделі починаючи від Марковіца і завершуючи всіма модифікаціями Шарпа - це все теорія та вузьке коло вимог для використання моделі. Насправді ринок дуже складна штука і математикою на псилогію натовпу не вплинеш. Для фондового ринку України ці всі моделі можна тільки порозраховувати і то мало історії ринку, та й ринок слабенький, а займаються в ньому в основному контролем бізнесу, шляхом перекупки контрольних пакетів акцій. Говорити можна ще багато але це просто коментар. Дякую.

 Re: Відгук на статтю 'Оптимізація фондового портфелю' (читати статтю)
Автор: Ігор
Дата:   2007-10-15 18:34:43

Чи не знаєте Ви, яку літературу можна використаи для курсової на тему Управління портфелем цінних паперів комерційних банків

 Відповісти на це повідомлення
 Ваше Ім'я:
 Ваш E-mail:
 Тема:
  

bigmir)net TOP 100

МЕТОДОЛОГІЯ: Стратегія, Маркетинг, Зміни, Фінанси, Персонал, Якість, IT
АКТУАЛЬНО: Новини, Події, Тенденції, Інтерв'ю, Бізнес-освіта, Коментарі, Рецензії, Консалтинг
СЕРВІСИ: Бізнес-книги, Робота, Семінари, Форуми, Глосарій, Цитати, Рейтинги, Ресурси, Статті партнерів
ПРОЕКТИ: Блог, Відео, Візія, Візіонери, Бізнес-проза, Бізнес-гумор

Сторінка Management.com.ua у Facebook    Management Digest у LinkedIn    Відслідковувати нас у Twitter    Підписатися на RSS    Поштова розсилка


Copyright © 2001-2018, Management.com.ua
Портал створено та підтримується STRATEGIC