ФОРУМИ: Відгуки на статті: Відгук на статтю 'EVA: новый взгляд на старые вещи' (читати статтю) Відгук на статтю 'EVA: новый взгляд на старые вещи' (читати статтю)
Автор: Ярослав
Дата:   2004-10-10 16:20:40

Хотілося б застерегти автора від захоплення даною концепціею. Для цього достатньо згадати, що дослідження зв'язку між вартістю кампанії та величиної EVA (а саме на це акцентувати увагу розробники показника) по тих же 100 провідних компаній світу свідчить про неоднозначність даного критерію: зв'язок або несуттєвий, або взагалі відсутній.
Згоден із Денисом щодо низької якості статті, адже може містить суттєві помилки, зокрема, у тій же формулі (очевидно автор працював не з оригіналами, а неякісними перекладами). В результаті і помилка у прикладі - NPV та EVA ніколи не можуть мати рівного значення. Крім того, EVA - це не концепція організації управлінського обліку, а підхід до оцінювання порівняної ефективності підприємства і більш важливий не підприємству як такому, а його власникам та іншим учасникам ринку капіталу.

 Відповісти на це повідомлення
 Ваше Ім'я:
 Ваш E-mail:
 Тема:
  

bigmir)net TOP 100

МЕТОДОЛОГІЯ: Стратегія, Маркетинг, Зміни, Фінанси, Персонал, Якість, IT
АКТУАЛЬНО: Новини, Події, Тенденції, Інтерв'ю, Бізнес-освіта, Коментарі, Рецензії, Консалтинг
СЕРВІСИ: Бізнес-книги, Робота, Семінари, Форуми, Глосарій, Цитати, Рейтинги, Ресурси, Статті партнерів
ПРОЕКТИ: Блог, Відео, Візія, Візіонери, Бізнес-проза, Бізнес-гумор

Сторінка Management.com.ua у Facebook    Management Digest у LinkedIn    Відслідковувати нас у Twitter    Підписатися на RSS    Поштова розсилка


Copyright © 2001-2018, Management.com.ua
Портал створено та підтримується STRATEGIC