ФОРУМИ: Відгуки на статті: Відгук на 'Оценка бизнеса. В поисках капитала-невидимки' (читати) Відгук на 'Оценка бизнеса. В поисках капитала-невидимки' (читати)
Автор: Володимир
Дата:   2008-01-25 10:09:25

Дуже добре викладений матеріал. Попри все сказане метод капіталізації доходів є найпростішим із відомих і водночас найбільш неточним (похибка лежить в основі коефіцієнта капіталізації, який вважають оберненим до PBP (період окупності) - прибуток не буде капіталізуватись протягом періоду в 1/к в однакових сумах, а середній прибуток в чисельнику лише частково зменшить похибку. Найкраще виглядає варіант обчислення вартості бізнесу методом дисконтованих грошових потоків, але більшість підприємств стикаються із проблемою визначення ставки дисконту (методи WACC, метод кумуляти облікової ставки НБУ, інфляції, ризику (на початку розділу є хороша стаття) Погано що не висвітлено в розрахунковій частині оцінку вартості нематеріальних активів (відповідно середній розмір роялті або додатковий прибуток, що отриманий за рахунок невидимого капіталу:) ділимо на коефіцієнт капіталізації)

 Відповісти на це повідомлення
 Ваше Ім'я:
 Ваш E-mail:
 Тема:
  

bigmir)net TOP 100

МЕТОДОЛОГІЯ: Стратегія, Маркетинг, Зміни, Фінанси, Персонал, Якість, IT
АКТУАЛЬНО: Новини, Події, Тенденції, Інтерв'ю, Бізнес-освіта, Коментарі, Рецензії, Консалтинг
СЕРВІСИ: Бізнес-книги, Робота, Семінари, Форуми, Глосарій, Цитати, Рейтинги, Ресурси, Статті партнерів
ПРОЕКТИ: Блог, Відео, Візія, Візіонери, Бізнес-проза, Бізнес-гумор

Сторінка Management.com.ua у Facebook    Management Digest у LinkedIn    Відслідковувати нас у Twitter    Підписатися на RSS    Поштова розсилка


Copyright © 2001-2018, Management.com.ua
Портал створено та підтримується STRATEGIC