ФОРУМИ: Відгуки на статті: Відгук на 'Структура и содержание финансовых отчетов' (читати) Відгук на 'Структура и содержание финансовых отчетов' (читати)
Автор: Андре
Дата:   2005-04-20 20:36:57

вибачте, але все що Ви тут написали є просто переписуванням книжок і можливо, не дуже хороших. Так вважається, що лише 3 документів звітності достатньо для того щоб проаналізувати стан підприємства баланс, звіти про рух грошових кощтів і звіт про фін результати. Але... це не в нас, а ... за кордоном.Так це тому, що в них у звіті хочуть показати все накраще, а унас - ... щоб тільки без податків. Так от буквально тиждень тому зіткнувся з ситуацієї - маю 3 вище вказані документи одного підприємства, пояснення до фінансової звітності за 4 роки.Так от всі 4 роки у них так погано ідуть справи - олні збитки (на папері), а щороку зростає варітсь ОВФ, купуються дорогі машини, а матеріали весь червоний, тільки все це я дізнався не зі звіту, є прості наші методи.
Дякую за увагу, якщо не погоджуєтесь, то радий буду з вами дебатувати. Дякую. До зустрічі.
P/S/ Sorry for possible mistakes

 Re: Відгук на 'Структура и содержание финансовых отчетов' (читати)
Автор: Михаил
Дата:   2005-05-05 16:25:53

Перепрошую, що відгук на репліку даю російською мовою: Андре, Ваш комментарий справедлив для налогового учёта - почти бесполезная для принятия руководителем предприятия решений отчётность. Автор статьи пишет про управленческий учёт. Познакомьтесь с книгами Сергея Фёдоровича: "Отримуйте насолоду!" :)


bigmir)net TOP 100

МЕТОДОЛОГІЯ: Стратегія, Маркетинг, Зміни, Фінанси, Персонал, Якість, IT
АКТУАЛЬНО: Новини, Події, Тенденції, Інтерв'ю, Бізнес-освіта, Коментарі, Рецензії, Консалтинг
СЕРВІСИ: Бізнес-книги, Робота, Семінари, Форуми, Глосарій, Цитати, Рейтинги, Ресурси, Статті партнерів
ПРОЕКТИ: Блог, Відео, Візія, Візіонери, Бізнес-проза, Бізнес-гумор

Сторінка Management.com.ua у Facebook    Management Digest у LinkedIn    Відслідковувати нас у Twitter    Підписатися на RSS    Поштова розсилка


Copyright © 2001-2018, Management.com.ua
Портал створено та підтримується STRATEGIC