ФОРУМИ: Відгуки на статті: Відгук на статтю 'Японский опыт в управлении бизнесом' (читати статтю) Відгук на статтю 'Японский опыт в управлении бизнесом' (читати статтю)
Автор: Maryna
Дата:   2010-12-20 14:44:27

Велика подяка авторові за висвітленння захоплюючого феномену японської економіки через аналіз японського досвіду управління бізнесом. Причини успіху японських бізнес-стуктур полягають насамперед у східній ментальності, але певні напрацювання тамтешніх менеджерів можуть бути використані у вітчизняних реаліях. Матеріал структурований, наявність підпунктів сприяє максимально ефективному сприйняттю усього об"єму інформації .

Разом із тим, стаття вчергове доносить істину, що "схід - справа тонка", далеко не усі життєві цінності , дієві у структурі східного ведення бізнесу, прийнятні для вропейців. Хоча всі шість ознак японського управління (за Йосихарою) цілком можуть бути адаптовані в Україні , так само, як модель людського потенціала. Стаття спонукає до подальшого самостійного поглиблення знань у сфері управління бізнесом.


bigmir)net TOP 100

МЕТОДОЛОГІЯ: Стратегія, Маркетинг, Зміни, Фінанси, Персонал, Якість, IT
АКТУАЛЬНО: Новини, Події, Тенденції, Інтерв'ю, Бізнес-освіта, Коментарі, Рецензії, Консалтинг
СЕРВІСИ: Бізнес-книги, Робота, Семінари, Форуми, Глосарій, Цитати, Рейтинги, Ресурси, Статті партнерів
ПРОЕКТИ: Блог, Відео, Візія, Візіонери, Бізнес-проза, Бізнес-гумор

Сторінка Management.com.ua у Facebook    Менеджмент.Книги: телеграм-канал для управлінців    Management Digest у LinkedIn    Відслідковувати нас у Twitter    Підписатися на RSS    Поштова розсилка


Copyright © 2001-2021, Management.com.ua
Портал створено та підтримується STRATEGIC