ФОРУМИ: Відгуки на статті: Відгук на статтю 'Загальне управління якістю — шлях до досягнення високого рівня досконалості' (читати статтю) Відгук на статтю 'Загальне управління якістю — шлях до досягнення високого рівня досконалості' (читати статтю)
Автор: Випускник
Дата:   2006-04-04 19:07:51

вирішив надіслати своє міркування стосовно зазначеної теми через те, що предметом моєї дипломної роботи саме є управління якістю продукції. Що стосується загального управління якості (TQM), то тут, безперечно сумнівів у мене немає: треба якомога швидше застосовувати закордонний досвід, але звісно інтерпретувавши його згідно з нашими умовами існування. Якщо ми цього не зробимо зараз, то завтра, коли Україна вступить до СОТ, багато наших товаровиробників збанкрутують, не витримавши конкуренції. Звісно в цьому питанні провідна роль повинна належати державній підтримці, якої, нажаль, зараз немає... Щож, нехай політики менше витрачають на свої передвиборчі кампанії, а більше інвестують у розвиток вітчизняного бізнесу.

 Відповісти на це повідомлення
 Ваше Ім'я:
 Ваш E-mail:
 Тема:
  

bigmir)net TOP 100

МЕТОДОЛОГІЯ: Стратегія, Маркетинг, Зміни, Фінанси, Персонал, Якість, IT
АКТУАЛЬНО: Новини, Події, Тенденції, Інтерв'ю, Бізнес-освіта, Коментарі, Рецензії, Консалтинг
СЕРВІСИ: Бізнес-книги, Робота, Семінари, Форуми, Глосарій, Цитати, Рейтинги, Ресурси, Статті партнерів
ПРОЕКТИ: Блог, Відео, Візія, Візіонери, Бізнес-проза, Бізнес-гумор

Сторінка Management.com.ua у Facebook    Management Digest у LinkedIn    Відслідковувати нас у Twitter    Підписатися на RSS    Поштова розсилка


Copyright © 2001-2018, Management.com.ua
Портал створено та підтримується STRATEGIC