ФОРУМИ: Відгуки на статті: Відгук на 'Системы поддержки принятия решений в бизнесе' (читати)



 Відгук на 'Системы поддержки принятия решений в бизнесе' (читати)
Автор: Роман
Дата:   2006-06-03 18:01:42

Хороша стаття на тему ВІ.
Правда, співвідношення оглядів і відгуків повністю відображає стан даного сегменту українського ринку "В Начале Пути" :-)

В одному з автором не можу погодитись.
"Отличительной особенностью рассматриваемых продуктов является значительная большая, чем в случае с ERP-системами, готовность к немедленной работе..."

Тут часто якраз навпаки. Воно і зрозуміло з масштабу задач.
Коробочні варіанти мають більшість систем ERP, але НІ ОДНА серйозна система класу BI цього дозволити собі не може (за означенням).

Пошлюсь на свій досвід впровадження як ERP, так і BI
(див. www.zlet.lviv.ua).
Якщо автор має протилежні приклади, готовий чути (а краще - бачити).

І ще одна "дрібничка". Автор не вказав на саму важливу перевагу технологій Data Mining над класичними методами аналізу - можливістю вирішувати неформалізовані задачі. В цьому плані підхід Data Mining часто є просто безальтернативним. Наприклад, карти Кохонена не мають аналогів у статистиці.

 Re: Відгук на 'Системы поддержки принятия решений в бизнесе' (читати)
Автор: Сергій Корнєєв
Дата:   2007-01-06 14:28:46

Шановний Романе!

Спасибо за Ваш відгук і зауваження, з яким я в цілому згоден. Посилаясь в публікації на продукти класу ERP я мав на увазі так звані "важкі" системи компаній SAP, ORACLE, IFS і т.і. Можливо Ви погодитесь зі мною, що трудомісткість і ризики впровадження таких ERP-систем набагато перевіщують ризики впровадження систем BI.

З повагою,
автор.


МЕТОДОЛОГІЯ: Стратегія, Маркетинг, Зміни, Фінанси, Персонал, Якість, IT
АКТУАЛЬНО: Новини, Події, Тренди, Інсайти, Інтерв'ю, Рецензії, Бізнес-навчання, Консалтинг
СЕРВІСИ: Бізнес-книги, Робота, Форуми, Глосарій, Цитати, Рейтинги, Статті партнерів
ПРОЄКТИ: Блог, Відео, Візія, Візіонери, Бізнес-проза, Бізнес-гумор

Сторінка Management.com.ua у Facebook    Менеджмент.Книги: телеграм-канал для управлінців    Management Digest у LinkedIn    Відслідковувати нас у Twitter    Підписатися на RSS    Поштова розсилка


Copyright © 2001-2024, Management.com.ua