ФОРУМИ: Відгуки на статті: Відгук на статтю 'Методология АВС-АВВ-АВМ' (читати статтю) Відгук на статтю 'Методология АВС-АВВ-АВМ' (читати статтю)
Автор: Олександр Саврук
Дата:   2002-06-18 15:12:08

Хорошого рівня "конспективна" робота для фахівців, які цікавляться процесними підходами в уравлінні. Нарешті в російсько-мовній літературі АВС не звучить як "функціонально-вартісний аналіз", переклад, що "вбивав" розуміння даного підходу.

Обережніше, на мою думку, все ж таки треба було б говорити про бюджети (навіть АВВ), оскільки часто для керівників є спокуса не йти далі бюджетів, і не тримати фокус на споживачеві. Звичайно - Balanced Scorecard в таких випадках дозволяє уникнути однобокості, якщо знову ж таки управлінці не будуть розглядати його як контрольний інструмент.

Варто ще додати, що впровадження такої витратної системи відслідковування витрат як АВС має сенс в першу чергу тоді, коли ми маємо відчутні накладні витрати та широкий ряд різного типу продуктів - тоді результати дійсно відмінні кардинально від інформації, отриманої традиційним способом.

 Відповісти на це повідомлення
 Ваше Ім'я:
 Ваш E-mail:
 Тема:
  

bigmir)net TOP 100

МЕТОДОЛОГІЯ: Стратегія, Маркетинг, Зміни, Фінанси, Персонал, Якість, IT
АКТУАЛЬНО: Новини, Події, Тенденції, Інтерв'ю, Бізнес-освіта, Коментарі, Рецензії, Консалтинг
СЕРВІСИ: Бізнес-книги, Робота, Семінари, Форуми, Глосарій, Цитати, Рейтинги, Ресурси, Статті партнерів
ПРОЕКТИ: Блог, Відео, Візія, Візіонери, Бізнес-проза, Бізнес-гумор

Сторінка Management.com.ua у Facebook    Management Digest у LinkedIn    Відслідковувати нас у Twitter    Підписатися на RSS    Поштова розсилка


Copyright © 2001-2018, Management.com.ua
Портал створено та підтримується STRATEGIC