ФОРУМИ: Відгуки на статті: Відгук на статтю 'ИТ-консалтинг как составляющая менеджмент-консалтинга' (читати статтю)



 Відгук на статтю 'ИТ-консалтинг как составляющая менеджмент-консалтинга' (читати статтю)
Автор: Микола
Дата:   2003-02-03 12:12:57

Важко втриматись - якщо "Миссия — квинтэссенция видения, его "сухой остаток" у автора, то тоді можна впевнено констатувати, приблизно такі речі: "яблука - сухий остаток апельсин" і т.д.

 Re: Відгук на статтю 'ИТ-консалтинг как составляющая менеджмент-консалтинга' (читати статтю)
Автор: Бузмаков Володимир
Дата:   2003-02-03 16:10:01

Шановний Миколо, мені теж було важко втриматись, щоб нічого не написати у відповідь на Ваш "відгук". Я лише прохатиму Вас у наступному зауваженні дати також визначення поняттям "яблуко" та "апельсин".

 Re: Відгук на статтю 'ИТ-консалтинг как составляющая менеджмент-консалтинга' (читати статтю)
Автор: Микола
Дата:   2003-02-03 18:14:48

Шановний пане Володимире! Дякую за відповідь. Я думаю, що важливо не змішувати (як воно звучить наразі в статті) до такої міри два важливих поняття стратегічного менеджменту. Кожне з цих понять дають відповідь на РІЗНІ запитання. Місія - на питання "для чого ми існуємо", тобто яка наша корисність і для кого (хто є споживачем), а також які наші при цьому принципові відмінності від інших аналогів-конкурентів. Це по суті є визначення "статичне". Візія відповідає на питання "куди ми йдемо?", тоб-то де ми будемо, чим ми станемо.
Інколи відповіді на ці питання дають в одному "statement", але це буває рідко. Квінтессенціями або міссії, або візії стають "motto" - такі собі яскраві гасла, які легко запам"ятовуються як працівниками, так і клієнтами. Але вони не замінюють ні місію ні візію з точки зору потреб і вимог стратегії.

 Re: Відгук на статтю 'ИТ-консалтинг как составляющая менеджмент-консалтинга' (читати статтю)
Автор: Бузмаков Володимир
Дата:   2003-02-03 18:38:03

Шановний пане Микола!
Дуже дякую за розгорнуту відповідь. Я можу лише зауважити, що я не є спеціалістом із стратегічного менеджменту, тому не вважаю можливим вступати з Вами в полеміку. Можу лише зауважити, що соціальна модель підприємства наводиться мною лише для того, щоб "наглядно продемонстрировать влияние ИТ на развитие предприятия". При цьому я посилаюсь на джерело інформації - статтю "Менеджмент внедрения информационных технологий в систему управления предприятием" Борис Федоров,
директор Открытой Школы Бизнеса
Владимир Макаренко,
директор по развитию ОАО "Телекомстрой СПб"".
Пропоную Вам полемізувати з приводу Вашого зауваження з авторами цієї статті, оскільки дане визначення повністю наведене ними.
Дякую за увагу.


МЕТОДОЛОГІЯ: Стратегія, Маркетинг, Зміни, Фінанси, Персонал, Якість, IT
АКТУАЛЬНО: Новини, Події, Тренди, Інсайти, Інтерв'ю, Рецензії, Бізнес-навчання, Консалтинг
СЕРВІСИ: Бізнес-книги, Робота, Форуми, Глосарій, Цитати, Рейтинги, Статті партнерів
ПРОЄКТИ: Блог, Відео, Візія, Візіонери, Бізнес-проза, Бізнес-гумор

Сторінка Management.com.ua у Facebook    Менеджмент.Книги: телеграм-канал для управлінців    Management Digest у LinkedIn    Відслідковувати нас у Twitter    Підписатися на RSS    Поштова розсилка


Copyright © 2001-2024, Management.com.ua