ФОРУМИ: Відгуки на актуальні матеріали: Відгук на 'Джеймс Хупс про культ морального лідерства' (читати)



 <<  |  >>
 Відгук на 'Джеймс Хупс про культ морального лідерства' (читати)
Автор: Смерек В.Я.
Дата:   2008-08-21 12:11:44

Так власне і повинно бути як говорить Джеймс Хупс, автор книги "Фальшиві пророки: Чому ідеї гуру, які створили сучасний менеджмент, є шкідливими для бізнесу" - цінності це не інструмент, цінності повинні стати цілями. Це є квінтесенцією, основою постнауки. До речі ГіперМудрість повністю відповідає всім вимогам та критеріям, що висуваються до будь-якої парадигми, щоб вона вміщалась в рамки постнауки. І до речі і в ГіперМудрості Цінності є не інструментами, а цілями. І власне я вже вкотре говорю, що поради багатьох сучасних гуру є шкідливими (особливо це видно в довгостроковій перспективі, тобто навіть вже через років 5-10). Правда, це ж знову неозначає, що непотрібно слухати порад гуру, просто потрібно навчитись їх правильно слухати, піддавати їх поради корекції на етичні та деякі інші комоненти.

 Теми Автор  Дата
 Відгук на 'Джеймс Хупс про культ морального лідерства' (читати)  нове
Смерек В.Я. 2008-08-21 12:11:44 

МЕТОДОЛОГІЯ: Стратегія, Маркетинг, Зміни, Фінанси, Персонал, Якість, IT
АКТУАЛЬНО: Новини, Події, Тренди, Інсайти, Інтерв'ю, Рецензії, Бізнес-навчання, Консалтинг
СЕРВІСИ: Бізнес-книги, Робота, Форуми, Глосарій, Цитати, Рейтинги, Статті партнерів
ПРОЄКТИ: Блог, Відео, Візія, Візіонери, Бізнес-проза, Бізнес-гумор

Сторінка Management.com.ua у Facebook    Менеджмент.Книги: телеграм-канал для управлінців    Management Digest у LinkedIn    Відслідковувати нас у Twitter    Підписатися на RSS    Поштова розсилка


Copyright © 2001-2024, Management.com.ua