ФОРУМИ: Відгуки на актуальні матеріали: Відгук на 'Корпоративное будущее' (читати) Відгук на 'Корпоративное будущее' (читати)
Автор: Смерек Віталій
Дата:   2008-03-19 09:44:29

Звичайно, що йти на семінари відомих гуру потрібно. Але для думаючої (така що любить багато читати і думати) людини корисніші роботи гуру представлені в тексті (слайдах, веб-кастах і т.п.). Ну і ідеальний варіант це: вивчення робіт-семінар гуру - спілкування з гуру - аналіз отриманих знань та інформації. Згідний з тим, що навіть на семінарі, який триває 1-2 дні важко, щось почерпнути практичне (особливо, якщо Ви вже добре ознайомлені з основними концепціями ). Проте багато наших менеджерів мало, що читають і тому часто на таких семінарах вони дізнаються про нові концепції від гуру. Правда за такий семінар потрібно заплатити 700-1000 $, а за книгу де їх теж можна почерпнути всього 10-30 $. Тому власники самі потрібні вибирати чи варто їм переплачувати 700 $ чи всетаки краще взяти думаючих людей, які обійдуться лише книгами і власним досвідом. Не згідний з тим, що гуру часто немають солідного досвіду в тій галузі в якій вони дають консультації. Це нас не повинно дивувати, бо це різні сфери. Чомусь нас не дивує, що тренер який в 100 разів гірше боксує за Кличка дає йому поради. Так само і гуру, вони можуть навіть гірше вести конкретний бізнес, але поради їх будуть цінними.

 Відповісти на це повідомлення
 Ваше Ім'я:
 Ваш E-mail:
 Тема:
  

bigmir)net TOP 100

МЕТОДОЛОГІЯ: Стратегія, Маркетинг, Зміни, Фінанси, Персонал, Якість, IT
АКТУАЛЬНО: Новини, Події, Тенденції, Інтерв'ю, Бізнес-освіта, Коментарі, Рецензії, Консалтинг
СЕРВІСИ: Бізнес-книги, Робота, Семінари, Форуми, Глосарій, Цитати, Рейтинги, Ресурси, Статті партнерів
ПРОЕКТИ: Блог, Відео, Візія, Візіонери, Бізнес-проза, Бізнес-гумор

Сторінка Management.com.ua у Facebook    Management Digest у LinkedIn    Відслідковувати нас у Twitter    Підписатися на RSS    Поштова розсилка


Copyright © 2001-2018, Management.com.ua
Портал створено та підтримується STRATEGIC