ФОРУМИ: Відгуки на актуальні матеріали: Відгук на '10 заповедей охотника за головами' (читати) Відгук на '10 заповедей охотника за головами' (читати)
Автор: SD
Дата:   2008-03-25 18:25:30

К сожалению, большинство х-х не делают домашнего задания. Периодически мне звонят, и предлагают "поменять работу", при этом не потрудившись даже зайти на сайт моей компании и увидеть, что я - владелец этой компании. Грустно.

 Re: Відгук на '10 заповедей охотника за головами' (читати)
Автор: Смерек Віталій
Дата:   2008-03-26 17:05:28

Та це вони дійсно так роблять. Позбираються пару хлопців, що хочуть бути крутими і думають, а не б піти нам у ... хакери, фрікери, рейдери і т.п. Оскільки всі вакансії вже зайняті то йдуть у хедхантери. Причому понтів на цілий вагон, а результатів на кружку. Тому звертаюся до всіх хедхантерів: Хлопці і дівчатка посипте голову попелом, пожміть руку здоровому глузду і беріться за справжню роботу. Бо Хедхантинг річ потрібна і корисна, а від Вашого ХудХантінгу (від слова худо) страждають інші невинні і чесні люди. Ви вже своїми "облавами" на топ-менеджерів перелякали половину Росії та цілу Україну. Чуть не в любій компанії не так бояться мафіозі, як хедхантерів. Своїми некомпетентними діями Ви породжуєте недовіру і підозрілість.

 Відповісти на це повідомлення
 Ваше Ім'я:
 Ваш E-mail:
 Тема:
  

bigmir)net TOP 100

МЕТОДОЛОГІЯ: Стратегія, Маркетинг, Зміни, Фінанси, Персонал, Якість, IT
АКТУАЛЬНО: Новини, Події, Тенденції, Інтерв'ю, Бізнес-освіта, Коментарі, Рецензії, Консалтинг
СЕРВІСИ: Бізнес-книги, Робота, Семінари, Форуми, Глосарій, Цитати, Рейтинги, Ресурси, Статті партнерів
ПРОЕКТИ: Блог, Відео, Візія, Візіонери, Бізнес-проза, Бізнес-гумор

Сторінка Management.com.ua у Facebook    Management Digest у LinkedIn    Відслідковувати нас у Twitter    Підписатися на RSS    Поштова розсилка


Copyright © 2001-2018, Management.com.ua
Портал створено та підтримується STRATEGIC