ФОРУМИ: Відгуки на актуальні матеріали: Відгук на 'Спостереження часу' (читати)



 Відгук на 'Спостереження часу' (читати)
Автор: Смерек Віталій
Дата:   2008-04-05 12:45:28

Стаття цікава. Мені особливо сподобався принцип "СТВОРЕННЯ УМОВ, ЗАМІСТЬ ПОШУКІВ ЗАСОБІВ". Але є одне но. Я сам займаюсь проведенням тренінгів такого типу ( в т.ч. і по управлінню з часом) і тому можу 100 % сказати наступне: Головне завдання, це не стільки керувати часом, як керувати собою". Цю прописну істину я почерпнув від одного відомого гуру, ще років 8 тому і з того часу її постійно притримуюся. Звідси напрошується висновок: Якщо ви хочете бути еффективною особистістю (я вже навіть не говорю щасливою особистістю) то самі компетенції з управління часом вам мало що дадуть. Крім них потрібно сотні і тисячі інших компетенцій (як розвинути свій інтелект, як стати креативним, як розбиратись в своїй і чужій психології, як керувати своїм коханням і т.п.) і все це повинно бути інтегровано на базі мудрості. От тоді можна очікувати на якісь позитивні результати.


МЕТОДОЛОГІЯ: Стратегія, Маркетинг, Зміни, Фінанси, Персонал, Якість, IT
АКТУАЛЬНО: Новини, Події, Тренди, Інсайти, Інтерв'ю, Рецензії, Бізнес-навчання, Консалтинг
СЕРВІСИ: Бізнес-книги, Робота, Форуми, Глосарій, Цитати, Рейтинги, Статті партнерів
ПРОЄКТИ: Блог, Відео, Візія, Візіонери, Бізнес-проза, Бізнес-гумор

Сторінка Management.com.ua у Facebook    Менеджмент.Книги: телеграм-канал для управлінців    Management Digest у LinkedIn    Відслідковувати нас у Twitter    Підписатися на RSS    Поштова розсилка


Copyright © 2001-2024, Management.com.ua