ФОРУМИ: Відгуки на актуальні матеріали: Відгук на 'Як перехитрити МВА-клонів (Outsmart the MBA Clones)' (читати)



 Відгук на 'Як перехитрити МВА-клонів (Outsmart the MBA Clones)' (читати)
Автор: Смерек Віталій
Дата:   2008-05-20 10:03:25

Для багатьох людей ця книга не переверне їх світогляд з ніг на голову. Наприклад особисто для мене не є новиною, що можна отримати перевагу над МВА- клонами. Більше того, я у всіх своїх коментаріях тисячу разів прямо ми не прямо повторюю, що часто МВА-клони стають просто клоунами. А вся проблема в тому, що в нас не вчуть мудрості, у нас тільки добралися до емоційного інтелекту, а щоб досягнути успіху ой як ще багато потрібно. До речі можу сказати, що потрібно конкретно.Правда МВА-освіта має право на існування, але обмежитись лище нею, означає бути інтелектуальним інвалідом.


МЕТОДОЛОГІЯ: Стратегія, Маркетинг, Зміни, Фінанси, Персонал, Якість, IT
АКТУАЛЬНО: Новини, Події, Тренди, Інсайти, Інтерв'ю, Рецензії, Бізнес-навчання, Консалтинг
СЕРВІСИ: Бізнес-книги, Робота, Форуми, Глосарій, Цитати, Рейтинги, Статті партнерів
ПРОЄКТИ: Блог, Відео, Візія, Візіонери, Бізнес-проза, Бізнес-гумор

Сторінка Management.com.ua у Facebook    Менеджмент.Книги: телеграм-канал для управлінців    Management Digest у LinkedIn    Відслідковувати нас у Twitter    Підписатися на RSS    Поштова розсилка


Copyright © 2001-2024, Management.com.ua