ФОРУМИ: Відгуки на актуальні матеріали: Відгук на 'Перенедоучился: много это или мало?' (читати)



 Відгук на 'Перенедоучился: много это или мало?' (читати)
Автор: Смерек Віталій
Дата:   2008-06-17 16:23:43

Нібито все правильно. Все "залізно" і логічно. Давайте разом міркувати. Якщо є працівник який хоче росту, розвитку і т.д. і т.п., а існуюча вакансія йому цього не дає, то і немає чого йому і боротися за таку вакансію, а HR-спеціалістам таку вакансію йому пропонувати. І тут, ще раз повторюю все є логічним. І так чинять у цивілізованому світі. Але де тоді закралася помилка ? А помилка закралася в слові "Цивілізованому світі". А в Україні світ ще "не цевілізований" і ще раз повторю "не цмвілізований". В нас часто відмовляють висококваліфікованому спеціалісту в посаді, яка йому ідеально підходить і пояснюють що він "перенедоучился" (тобто так як написано в цій статті). Я навіть пригадую свій особистий досвід. Коли я поступав в свій перший інститут (педагогічний, фізико-математичний), мене були б чуть не прийняли, через те, що я знаю фізику набагато краще ніж потрібно. Тоді як трійочників з радістю брали. Це є маразм. І взагалі, щоб якусь статтю написати багато розуму не потрібно, а от щоб писати дійсно статті які відображають нашу чи не нашу реальність з тим у нас є проблеми. Тому закликаю всіх авторів не брати ідеї для своїх статтей з фантастичної літератури, чи з казок народів світу а давати читачам справжні перли знань.


МЕТОДОЛОГІЯ: Стратегія, Маркетинг, Зміни, Фінанси, Персонал, Якість, IT
АКТУАЛЬНО: Новини, Події, Тренди, Інсайти, Інтерв'ю, Рецензії, Бізнес-навчання, Консалтинг
СЕРВІСИ: Бізнес-книги, Робота, Форуми, Глосарій, Цитати, Рейтинги, Статті партнерів
ПРОЄКТИ: Блог, Відео, Візія, Візіонери, Бізнес-проза, Бізнес-гумор

Сторінка Management.com.ua у Facebook    Менеджмент.Книги: телеграм-канал для управлінців    Management Digest у LinkedIn    Відслідковувати нас у Twitter    Підписатися на RSS    Поштова розсилка


Copyright © 2001-2024, Management.com.ua