ФОРУМИ: Відгуки на актуальні матеріали: Відгук на 'Нестандартна мотивація' (читати) Відгук на 'Нестандартна мотивація' (читати)
Автор: Смерек Віталій Ярославович
Дата:   2008-07-02 15:22:17

Питання мотивації мене дуже хвилює і в свій час я витратив на його звясування багато енергії. І скажу Вам таке: У нас не вміють мотивувати, зате демотувати можуть на відмінно. І це видно із цієї статті. Бо дійсно, одні компанії, ну буквально чуть не обсипають своїх працівників "золотом": це і квадроцикли, і боулінг, і пейнтбол і ... Але чи добре це. Чи дійсно конкретна система мотивації є дієвою ? Я Вам скажу, що навіть не в 50%, а в 95% випадків така мотивація є недієвою. Свого часу, на початку зародження рекламного ринку в Україні (а це всі 90-ті роки) наші рекламісти теж вважали, що чим більше реклами тим краще. Лишень після 2000 року прийшло розуміння того, що таке оптимальна реклама. Аналогічні помилки зараз допускають і "українські мотиватори". Потрібно не перестаратися, та не перемотивувати своїх працівників, бо в подальшому для них Ви не знайдете дієвих стимулів. Правда один стимул я Вам можу підказати вже - Проплатити працівникові туристичну мандрівку в космос чи навіть на Місяць.

 Відповісти на це повідомлення
 Ваше Ім'я:
 Ваш E-mail:
 Тема:
  

bigmir)net TOP 100

МЕТОДОЛОГІЯ: Стратегія, Маркетинг, Зміни, Фінанси, Персонал, Якість, IT
АКТУАЛЬНО: Новини, Події, Тенденції, Інтерв'ю, Бізнес-освіта, Коментарі, Рецензії, Консалтинг
СЕРВІСИ: Бізнес-книги, Робота, Семінари, Форуми, Глосарій, Цитати, Рейтинги, Ресурси, Статті партнерів
ПРОЕКТИ: Блог, Відео, Візія, Візіонери, Бізнес-проза, Бізнес-гумор

Сторінка Management.com.ua у Facebook    Management Digest у LinkedIn    Відслідковувати нас у Twitter    Підписатися на RSS    Поштова розсилка


Copyright © 2001-2018, Management.com.ua
Портал створено та підтримується STRATEGIC