ФОРУМИ: Відгуки на актуальні матеріали: Відгук на 'GMC або Ігри менеджерів' (читати)



 Відгук на 'GMC або Ігри менеджерів' (читати)
Автор: Смерек Віталій Ярославович
Дата:   2008-07-08 16:09:51

Ні, в Києві дядько, а в городі бузина !!! Я знав, що коли хтось буде коментувати мій коментарій, то наведе аналогію з тренажерами. І це правильна і хороша аналогія. Але я не проти ігор. Я проти їх широкого використання в Україні в даних умовах, в даний час (а це 2008 рік). Я проти підміни понять. Адже ігри це не просто ігри, це потужна методологія системного аналізу. Але коли зараз нас реклама хоче переконати взяти всіх участь в ігрових змаганнях, в той час коли існують більш ефективні технології навчання тих же менеджерів, то це недобра прикмета.

 Re: Відгук на 'GMC або Ігри менеджерів' (читати)
Автор: Игорь Филипенко
Дата:   2008-07-08 22:15:44

Виталий,
на мой взгляд статья (заметка) чистой воды пиар себя любимого и GMC.
Может кому игра и покажется интересной, но лично мне она надоела после второго круга (я принимал участие в самом первом турнире). Особой пользы я не увидел. Скучно. Реальная жизнь гораздо интереснее. Это лично мое мнение.

Можно поинтеерсоваться о каких "более эффективных технологиях обучения" Вы говорите.

Игорь

 Re: Відгук на 'GMC або Ігри менеджерів' (читати)
Автор: Смерек Віталій Ярославович
Дата:   2008-07-09 12:58:31

Та хоча б взяти сайти www.management.com.ua, www.innovations.com.ua, www.training.com.ua, www.iteam.ru і т.п. Якщо Ви вже заходити і хоча б переглядаєте ці статті, то це вже буде Вам велика користь. Адже люди позбирали із цілого світу (майже із цілого світу) найкращі перли знань та досвіду. Тому краще їх нормально опрацювати, ніж "бавунькатися" в рекламонасаджені ігри. Є й інші хороші ресурси, курси, тренінги і т.п. І найголовніше потрібно самому розвязувати реальні, конкретні проблеми. І посліднє - Ігри, повинні обовязково бути, але це має бути не втакому тоні як говорить реклама: "Якщо Ви не берети участь в сяких-таких іграх, значить Ви поганий менеджер, інвестор, фінансист і т.д.". А Констянтина можна обнадіяти тим, що за іграми майбутнє бо:
1) Підростаюче покоління лакоме на ігри;
2) Зявляються все кращі ігрові симулятори;
3) Ми все більше зануруємося в "невизначеність" та "нечіткість" де ігри можуть допомогти;

Я думаю вже через років 3-5 Констянтин буде говорити, як він був правий відносно ігор, ще в 2008 році. Але це буде років через 5, а зараз ...


МЕТОДОЛОГІЯ: Стратегія, Маркетинг, Зміни, Фінанси, Персонал, Якість, IT
АКТУАЛЬНО: Новини, Події, Тренди, Інсайти, Інтерв'ю, Рецензії, Бізнес-навчання, Консалтинг
СЕРВІСИ: Бізнес-книги, Робота, Форуми, Глосарій, Цитати, Рейтинги, Статті партнерів
ПРОЄКТИ: Блог, Відео, Візія, Візіонери, Бізнес-проза, Бізнес-гумор

Сторінка Management.com.ua у Facebook    Менеджмент.Книги: телеграм-канал для управлінців    Management Digest у LinkedIn    Відслідковувати нас у Twitter    Підписатися на RSS    Поштова розсилка


Copyright © 2001-2024, Management.com.ua