ФОРУМИ: Відгуки на актуальні матеріали: Відгук на 'Нам нужен враг!' (читати) Відгук на 'Нам нужен враг!' (читати)
Автор: Смерек В.Я. (ГіперМудрець)
Дата:   2008-07-28 17:26:25

Наразі твердження "бізнес - це війна" чи "бізнес нагадує військові дії" є великим перебільшенням. От, що бізнес нагадує бандитські розбірки, це вже є ближчим до істини. Тому я б попросив бути коректним і не прирівнювати бізнес чи то в США чи то в Україні, Росії та Китаю до Першої та Другої світових воєн, до конфліктів у Вєтнамі, Іраку та Чечні. Адже навіть ті окремі постріли та вибухи, що лунають в бізнесі, не зрівнянні з бойовими діями в гарячих точках. Просто ситуація така: Є пару "варятунців -директорів", які собі наймають таких собі "варятунців-працівників". Оскільки ці люди в більшості випадків є людьми примітивного рівня, людьми озлобленими та з різноманітними комплексами (дивись Фрейда і т.п.) то ставлять перед собою завдання якось виділитись чи самоствердитись. От і вживають військову, таку собі бойову риторику - "наступ", "захоплення", "атака" і т.п. Але триває це недовго, бо вони часто самі стають жертвами своїх "збоченських" уявлень та дій. Але є одна правда в цій статті, а саме бізнес вже йде до того, щоб перетворитись у дійсно справжню війну. Ви тільки но уявіть, що буде: Тіпа Гугл скидує свою морську піхоту на "корпорацію Білла", в той час як послідній готує у відповідь арт-обстріл а то і крилаті ракети. І це може стати дійсністю, якщо ми не переведемо нашу придуркувату цивілізацію на зовсім інші "цивілізаційні рейки".
А так стаття є цікавою, але злою.

 Re: Відгук на 'Нам нужен враг!' (читати)
Автор: Alex
Дата:   2008-08-15 10:06:02

Статья - приоткрытая правда. О более "продвинутых" способах манипулирования можно еще долго и долго говорить.
Психология и манипуляции в лидирующих компаниях это уже правило, без которого нет лидерства компании на рынке. В бизнесе понятие"враг" - обычное дело.

 Відповісти на це повідомлення
 Ваше Ім'я:
 Ваш E-mail:
 Тема:
  

bigmir)net TOP 100

МЕТОДОЛОГІЯ: Стратегія, Маркетинг, Зміни, Фінанси, Персонал, Якість, IT
АКТУАЛЬНО: Новини, Події, Тенденції, Інтерв'ю, Бізнес-освіта, Коментарі, Рецензії, Консалтинг
СЕРВІСИ: Бізнес-книги, Робота, Семінари, Форуми, Глосарій, Цитати, Рейтинги, Ресурси, Статті партнерів
ПРОЕКТИ: Блог, Відео, Візія, Візіонери, Бізнес-проза, Бізнес-гумор

Сторінка Management.com.ua у Facebook    Management Digest у LinkedIn    Відслідковувати нас у Twitter    Підписатися на RSS    Поштова розсилка


Copyright © 2001-2018, Management.com.ua
Портал створено та підтримується STRATEGIC