ФОРУМИ: Відгуки на актуальні матеріали: Відгук на 'Джеймс Хупс про культ морального лідерства' (читати) Відгук на 'Джеймс Хупс про культ морального лідерства' (читати)
Автор: Смерек В.Я.
Дата:   2008-08-21 12:11:44

Так власне і повинно бути як говорить Джеймс Хупс, автор книги "Фальшиві пророки: Чому ідеї гуру, які створили сучасний менеджмент, є шкідливими для бізнесу" - цінності це не інструмент, цінності повинні стати цілями. Це є квінтесенцією, основою постнауки. До речі ГіперМудрість повністю відповідає всім вимогам та критеріям, що висуваються до будь-якої парадигми, щоб вона вміщалась в рамки постнауки. І до речі і в ГіперМудрості Цінності є не інструментами, а цілями. І власне я вже вкотре говорю, що поради багатьох сучасних гуру є шкідливими (особливо це видно в довгостроковій перспективі, тобто навіть вже через років 5-10). Правда, це ж знову неозначає, що непотрібно слухати порад гуру, просто потрібно навчитись їх правильно слухати, піддавати їх поради корекції на етичні та деякі інші комоненти.

 Відповісти на це повідомлення
 Ваше Ім'я:
 Ваш E-mail:
 Тема:
  

bigmir)net TOP 100

МЕТОДОЛОГІЯ: Стратегія, Маркетинг, Зміни, Фінанси, Персонал, Якість, IT
АКТУАЛЬНО: Новини, Події, Тенденції, Інтерв'ю, Бізнес-освіта, Коментарі, Рецензії, Консалтинг
СЕРВІСИ: Бізнес-книги, Робота, Семінари, Форуми, Глосарій, Цитати, Рейтинги, Ресурси, Статті партнерів
ПРОЕКТИ: Блог, Відео, Візія, Візіонери, Бізнес-проза, Бізнес-гумор

Сторінка Management.com.ua у Facebook    Management Digest у LinkedIn    Відслідковувати нас у Twitter    Підписатися на RSS    Поштова розсилка


Copyright © 2001-2018, Management.com.ua
Портал створено та підтримується STRATEGIC