НОВИНИ від 14.05.2002


12-14 червня у м. Києвi вiдбудеться VII Щорiчний Мiжнародний Форум "Ринок капiталу України - 2002".

Концепцiя Форуму передбачає проведення спецiалiзованих конференцiй i галузевих семiнарiв, виставки фiнансових послуг. Для обговорення тенденцiй розвитку ринку капiталу, перспектив впровадження нових iнвестицiйних послуг, можливостей для iнвестування на Форумi зберуться керiвники провiдних корпорацiй, банкiв, iнвестицiйних, консалтингових i страхових компанiй, а також представники органiв законодавчої i виконавчої влади України. Крiм того, очiкується участь значної кiлькостi представникiв дiлових кругiв Росiйської Федерацiї. Це пов'язано з проведенням в рамках Форуму спiльно з Росiйською Гiльдiєю фiнансових i iнвестицiйних аналiтикiв спецiалiзованої конференцiї "Росiйськi iнвестицiї в Україну: перспективи i ризики".

На вiдмiну вiд попереднiх рокiв завданням Форуму стане обговорення тенденцiй ринку капiталу України в контекстi розвитку ринкiв капiталу країн Схiдної Європи i СНД.

Детальнiша iнформацiя:

comments powered by HyperComments


  ВСІ НОВИНИbigmir)net TOP 100

МЕТОДОЛОГІЯ: Стратегія, Маркетинг, Зміни, Фінанси, Персонал, Якість, IT
АКТУАЛЬНО: Новини, Події, Тенденції, Інтерв'ю, Бізнес-освіта, Коментарі, Рецензії, Консалтинг
СЕРВІСИ: Бізнес-книги, Робота, Семінари, Форуми, Глосарій, Цитати, Рейтинги, Ресурси, Статті партнерів
ПРОЕКТИ: Блог, Відео, Візія, Візіонери, Бізнес-проза, Бізнес-гумор

Сторінка Management.com.ua у Facebook    Management Digest у LinkedIn    Відслідковувати нас у Twitter    Підписатися на RSS    Поштова розсилка


Copyright © 2001-2018, Management.com.ua
Портал створено та підтримується Strategic