НОВИНИ від 02.12.2002


General Electric знизила прогноз по прибутку за 2002 р. на 1.4 млрд. долл., або 14 центів на акцію, пояснивши це збільшенням резервів на покриття втрат свого підрозділу перестрахування.

Оцінка річного прибутку знижена з 1.65 долл. до 1.51 долл. на акцію. В той же час прибуток за 2002 р. Повинен перевищити аналогічний минулорічний показник на 7%.

Крім того, в 2003 р. General Electric планує отримати прибуток в 1.55-1.7 долл. на акцію (що передбачає ріст прибутку на 3-13%). Аналітики, опитані компанією Thomson First Call, прогнозували прибуток в діапазоні 1.6-1.8 долл. на акцію.

General Electric також має наміри передати фінансовому підрозділу GE Capital 4.5 млрд. долл. для скорочення заборгованості. Підрозділ перестрахування отримає 1.8 млрд. долл.

Окрім цього General Electric оголосила про підвищення квартального дивіденду на 6% - до 19 центів на акцію.comments powered by HyperComments


  ВСІ НОВИНИbigmir)net TOP 100

МЕТОДОЛОГІЯ: Стратегія, Маркетинг, Зміни, Фінанси, Персонал, Якість, IT
АКТУАЛЬНО: Новини, Події, Тенденції, Інтерв'ю, Бізнес-освіта, Коментарі, Рецензії, Консалтинг
СЕРВІСИ: Бізнес-книги, Робота, Семінари, Форуми, Глосарій, Цитати, Рейтинги, Ресурси, Статті партнерів
ПРОЕКТИ: Блог, Відео, Візія, Візіонери, Бізнес-проза, Бізнес-гумор

Сторінка Management.com.ua у Facebook    Management Digest у LinkedIn    Відслідковувати нас у Twitter    Підписатися на RSS    Поштова розсилка


Copyright © 2001-2018, Management.com.ua
Портал створено та підтримується Strategic