НОВИНИ від 25.12.2002


Британський щотижневик Economist виступив з традицiйною оцiнкою року, що минає та прогнозами на майбутнiй рiк. На думку впливового видання, 2002 рiк був для свiтової економiки не таким вже й поганим.

Песимiстичнi прогнози не виправдались, лише сiм країн вийшли на кiнець року з нижчими показниками, нiж прогнозувалось, а всi iншi або залишились на тому самому рiвнi, або покращили свою економiку.

Гiршi справи - у вкладникiв капiталу. Курси акцiй на фiнансових ринках пережили рекордне падiння на 20% за рiк. Сумарнi внески оцiнюються нинi приблизно у половину їх найвищої вартостi, що спостерiгалась декiлька рокiв тому.

Але таке розходження мiж економiчним ростом i падiнням курсiв цiнних паперiв виявилось приємним сюрпризом. Зазвичай фiнансовi провали завдають серйозної шкоди економiцi. В цьому ж роцi нiчого подiбного не вiдбулося.comments powered by HyperComments


  ВСІ НОВИНИbigmir)net TOP 100

МЕТОДОЛОГІЯ: Стратегія, Маркетинг, Зміни, Фінанси, Персонал, Якість, IT
АКТУАЛЬНО: Новини, Події, Тенденції, Інтерв'ю, Бізнес-освіта, Коментарі, Рецензії, Консалтинг
СЕРВІСИ: Бізнес-книги, Робота, Семінари, Форуми, Глосарій, Цитати, Рейтинги, Ресурси, Статті партнерів
ПРОЕКТИ: Блог, Відео, Візія, Візіонери, Бізнес-проза, Бізнес-гумор

Сторінка Management.com.ua у Facebook    Менеджмент.Книги: телеграм-канал для управлінців    Management Digest у LinkedIn    Відслідковувати нас у Twitter    Підписатися на RSS    Поштова розсилка


Copyright © 2001-2019, Management.com.ua
Портал створено та підтримується Strategic