НОВИНИ від 08.05.2003


Українська асоціація виробників програмного забезпечення в партнерстві з Інститутом Програмних Систем НАН України і US-Ukraine Digital Alliance планують проведення 10 і 11 червня 2003 року майстер-класів "Managing Software Development".

Провідні спеціалісти School of Computer Science при Університеті Карнегі Меллон, Мел Россо Ллопарт (Mel Rosso-Llopart) і Гил Таран (Gil Taran) підтвердили свою готовність провести майстер-класи в Києві під час свого другого приїзду в СНД. Зовсім недавно (24 і 25 березня) вони провели подібні майстер-класи в Москві. Успіх цього тренінгу був настільки великий, а кількість слухачів настільки обмежена (всього 50 чоловік), що наші російські колеги вже в квітні поточного року запросили фахівців з Університету Карнегі Меллон про можливість їхнього повторного приїзду.

Тренінг спрямований у першу чергу для аудиторії, що складається з провідних спеціалістів мультинаціональних R&D центрів розробки ПЗ, компаній виробляючих і експортуючих ПЗ і керівників ІТ департаментів великих українських підприємств.

Детальніше — www.uaswd.org.ua.comments powered by HyperComments


  ВСІ НОВИНИbigmir)net TOP 100

МЕТОДОЛОГІЯ: Стратегія, Маркетинг, Зміни, Фінанси, Персонал, Якість, IT
АКТУАЛЬНО: Новини, Події, Тенденції, Інтерв'ю, Бізнес-освіта, Коментарі, Рецензії, Консалтинг
СЕРВІСИ: Бізнес-книги, Робота, Семінари, Форуми, Глосарій, Цитати, Рейтинги, Ресурси, Статті партнерів
ПРОЕКТИ: Блог, Відео, Візія, Візіонери, Бізнес-проза, Бізнес-гумор

Сторінка Management.com.ua у Facebook    Management Digest у LinkedIn    Відслідковувати нас у Twitter    Підписатися на RSS    Поштова розсилка


Copyright © 2001-2018, Management.com.ua
Портал створено та підтримується Strategic