НОВИНИ від 17.06.2003


У четвер, 12 червня, рада директорів софтверної компанії PeopleSoft, одного з ведучих розробників програмних продуктів для управління бізнесом, розглянула питання про пропозицію корпорації Oracle придбати компанію за $5,1 млрд, тобто за $16 за акцію. Oracle виступила зі своєю пропозицією 6 червня, за чотири дні після того, як PeopleSoft оголосила, що планує придбати відносно невеликого конкурента - компанію J.D. Edwards.

В 2002 р. PeopleSoft займала третє місце на світовому ринку програмного забезпечення для управління бізнесом із часткою, рівної 10%. Корпорація Oracle займала друге місце, із часткою в 13%. Найбільшим світовим розробником програмних продуктів для управління бізнесом є німецька компанія SAP. У 2002 р., за даними AMR Research, її ринкова частка складала 35%.

Розглянувши питання про пропозицію Oracle, рада директорів PeopleSoft одноголосно її відхилила. На думку ради, пропозиція не адекватна за ціною, і угода, якби Oracle удалося дістати згоду акціонерів PeopleSoft на запропоноване придбання, швидше за все, не одержала би схвалення з боку антимонопольних органів. У заяві PeopleSoft говориться, що «непрошена й ворожа по характеру пропозиція Oracle має своєю метою підірвати бізнес PeopleSoft, який набирає обертів».

За інформацією Reuters.comments powered by HyperComments


  ВСІ НОВИНИbigmir)net TOP 100

МЕТОДОЛОГІЯ: Стратегія, Маркетинг, Зміни, Фінанси, Персонал, Якість, IT
АКТУАЛЬНО: Новини, Події, Тенденції, Інтерв'ю, Бізнес-освіта, Коментарі, Рецензії, Консалтинг
СЕРВІСИ: Бізнес-книги, Робота, Семінари, Форуми, Глосарій, Цитати, Рейтинги, Ресурси, Статті партнерів
ПРОЕКТИ: Блог, Відео, Візія, Візіонери, Бізнес-проза, Бізнес-гумор

Сторінка Management.com.ua у Facebook    Management Digest у LinkedIn    Відслідковувати нас у Twitter    Підписатися на RSS    Поштова розсилка


Copyright © 2001-2018, Management.com.ua
Портал створено та підтримується Strategic