НОВИНИ від 16.07.2003


PeopleSoft дозволили купити J.D.Edwards

Державні антимонопольні органи остаточно дозволили PeopleSoft придбати J.D.Edwards за $1,75 млрд., які мають бути виплачені готівкою та у вигляді акцій. Одночасно з цим, у Oracle, яка все ще розраховує придбати PeopleSoft разом з J.D.Edwards чи без, з'явилася додаткова перешкода в здійсненні цього бажання. Адже, якщо угода здійсниться, відбудеться злиття другого, третього і четвертого по величині виробників ринку ділового ПЗ. Утім, навіть подібне злиття не позбавить лідерства німецьку компанію SAP.

Остання пропозиція Oracle склала $19,5 за кожну акцію, при цьому компанія погодилася чекати рішення PeopleSoft до 15 серпня. Об'єднаний PeopleSoft-J.D.Edwards обійдеться наполегливому покупцю вже в $7,3 млрд., хоча, з іншого боку, Oracle тоді придбає більш велику по розміру компанію приблизно на $500 млн. дешевше, ніж могло б бути. Але, навіть якщо ця угода зірветься, глава Oracle Ларрі Эллісон, за його власною заявою, буде шукати інший об'єкт для покупки в умовах економічного спаду в галузі.

Джерело — за матеріалами сайту AP.comments powered by HyperComments


  ВСІ НОВИНИbigmir)net TOP 100

МЕТОДОЛОГІЯ: Стратегія, Маркетинг, Зміни, Фінанси, Персонал, Якість, IT
АКТУАЛЬНО: Новини, Події, Тенденції, Інтерв'ю, Бізнес-освіта, Коментарі, Рецензії, Консалтинг
СЕРВІСИ: Бізнес-книги, Робота, Семінари, Форуми, Глосарій, Цитати, Рейтинги, Ресурси, Статті партнерів
ПРОЕКТИ: Блог, Відео, Візія, Візіонери, Бізнес-проза, Бізнес-гумор

Сторінка Management.com.ua у Facebook    Management Digest у LinkedIn    Відслідковувати нас у Twitter    Підписатися на RSS    Поштова розсилка


Copyright © 2001-2018, Management.com.ua
Портал створено та підтримується Strategic