НОВИНИ від 05.08.2003


Рейтинг економічної свободи

Інститут CATO опублікував черговий рейтинг економічної свободи в країнах світу. Ключовими критеріями економічної свободи вважаються — право вільного вибору, право вільного обміну, право вільної конкуренції, а також захист особистості і власності, які забезпечуються державою. CATO оцінював рівень свободи економіки за 26-ма конкретними показниками. Серед них: кількість і рівень податків, вплив уряду на економіку, незалежність судів, рівень захисту інтелектуальної власності, наявність чи відсутність прихованих митних бар'єрів і т.д.

Найбільш свободна економіка світу — у Гонконзі. Друге місце розділили США і Сінгапур, третє — Великобританія і Нова Зеландія. У першу десятку також увійшли Канада, Швейцарія, Ірландія, Австралія і Нідерланди. З пострадянських держав у цьому рейтингу першенствувала Естонія (16-те місце). Латвія зайняла 51-те місце, Литва — 69-те, Україна — 117-те. Інші пострадянські держави в рейтингу участі не приймали. Для порівняння, Німеччина в цьому переліку зайняла 20-те місце, Японія — 26-те, Італія — 35-те, Франція — 44-те, Ізраїль — 56-те, Китай — 100-те, Туреччина — 103-те. За даними CATO, чим нижче рівень економічної свободи в державі — тим нижче особисті доходи його громадян.

Джерело — Washington ProFile.comments powered by HyperComments


  ВСІ НОВИНИbigmir)net TOP 100

МЕТОДОЛОГІЯ: Стратегія, Маркетинг, Зміни, Фінанси, Персонал, Якість, IT
АКТУАЛЬНО: Новини, Події, Тенденції, Інтерв'ю, Бізнес-освіта, Коментарі, Рецензії, Консалтинг
СЕРВІСИ: Бізнес-книги, Робота, Семінари, Форуми, Глосарій, Цитати, Рейтинги, Ресурси, Статті партнерів
ПРОЕКТИ: Блог, Відео, Візія, Візіонери, Бізнес-проза, Бізнес-гумор

Сторінка Management.com.ua у Facebook    Management Digest у LinkedIn    Відслідковувати нас у Twitter    Підписатися на RSS    Поштова розсилка


Copyright © 2001-2018, Management.com.ua
Портал створено та підтримується Strategic