НОВИНИ від 12.09.2003


Джордж Сорос відкриває новий хеджевий фонд

Soros Fund Management, головна інвестиційна компанія Джорджа Сороса, відкриває нову фірму, яка буде займатися кредитуванням несприятливих компаній. Це сигналізує про те, що хеджеві фонди починають відігравати роль, яку традиційно виконували банки.

Останнім часом хеджеві фонди активно брали участь у кредитуванні підприємств, які зштовхнулися з проблемами, особливо в енергетичному секторі США. Вони зробили істотний внесок у 10-мільярдні зусилля по рефінансуванню енергетичних компаній і банкрута United Airlines.

На відміну від звичайних банків, які найбільше зацікавлені в русі готівки, предмет інтересу хеджевих фондів — це вартість перепродажу компанії.

Нова компанія буде називатися SFM Capital і стане третім крилом SFM, яка вже має 7,4 млрд доларів у хеджевих фондах і більш 4 млрд доларів в акціях і нерухомості. Передбачається, що SFM Capital стане бізнесом, який приносить багатомільярдний прибуток.

Глава SFM Марко Шварц відзначає, що SFM Capital Management буде використовувати інвестиційні можливості в широкому спектрі ситуацій, включаючи великі позики компаніям, яки не підлягають банківському інвестуванню, дебіторські заборгованості й іпотеку, змушену покупку активів та ін.

"Ми думаємо, що це гарна можливість створити підприємство, яке зосередиться на різних можливостях кредитування в корпоративному і споживчому секторі, а також у секторі нерухомості", — підкреслює Шварц.

SFM — одна з найбільших у світі компаній системи альтернативного кредитування. Передбачається, що її засновник, Джордж Сорос, відомий філантроп, більш активно включився у роботу з фондами.

Джерело — Financial Times.comments powered by HyperComments


  ВСІ НОВИНИbigmir)net TOP 100

МЕТОДОЛОГІЯ: Стратегія, Маркетинг, Зміни, Фінанси, Персонал, Якість, IT
АКТУАЛЬНО: Новини, Події, Тенденції, Інтерв'ю, Бізнес-освіта, Коментарі, Рецензії, Консалтинг
СЕРВІСИ: Бізнес-книги, Робота, Семінари, Форуми, Глосарій, Цитати, Рейтинги, Ресурси, Статті партнерів
ПРОЕКТИ: Блог, Відео, Візія, Візіонери, Бізнес-проза, Бізнес-гумор

Сторінка Management.com.ua у Facebook    Management Digest у LinkedIn    Відслідковувати нас у Twitter    Підписатися на RSS    Поштова розсилка


Copyright © 2001-2018, Management.com.ua
Портал створено та підтримується Strategic