НОВИНИ від 26.09.2003


Citibank йде в колишній СРСР

Американська Корпорація по приватних інвестиціях за кордоном (The U.S. Overseas Private Investment Corporation (OPIC)) підписала угоду про надання гарантій у розмірі $150 млн. на підтримку проектів корпорації Citibank у Росії, Азербайджані, Казахстані, Україні й Узбекистані. Citibank входить до складу корпорації Citigroup, яка є найбільшою инвестиційно-фінансовою компанією світу і діє в 100 країнах. Citibank планує почати в пострадянських державах програми кредитування.

OPIC — державна організація. Вона була створена в 1971 році з метою надання допомоги компаніям США в здійсненні іноземних інвестицій. За свою історію OPIC забезпечила інвестицій на загальну суму $145 млрд., які допомогли країнам, що розвиваються, одержати доходи більш ніж $11 млрд. і створити в приймаючих країнах понад 680 тис. робочих місць. У свою чергу, компанії США заробили $65 млрд. і створили більше 254 тис. робочих місць для американців.

Джерело — Washington ProFile.comments powered by HyperComments


  ВСІ НОВИНИbigmir)net TOP 100

МЕТОДОЛОГІЯ: Стратегія, Маркетинг, Зміни, Фінанси, Персонал, Якість, IT
АКТУАЛЬНО: Новини, Події, Тенденції, Інтерв'ю, Бізнес-освіта, Коментарі, Рецензії, Консалтинг
СЕРВІСИ: Бізнес-книги, Робота, Семінари, Форуми, Глосарій, Цитати, Рейтинги, Ресурси, Статті партнерів
ПРОЕКТИ: Блог, Відео, Візія, Візіонери, Бізнес-проза, Бізнес-гумор

Сторінка Management.com.ua у Facebook    Management Digest у LinkedIn    Відслідковувати нас у Twitter    Підписатися на RSS    Поштова розсилка


Copyright © 2001-2018, Management.com.ua
Портал створено та підтримується Strategic