НОВИНИ від 14.11.2003


Споживчий попит стимулює дослідження та інновації в університетах

Університет Південної Каліфорнії — перший великий університет, який планує впровадити нову навчальну програму для надання освіти у сфері комп'ютерних ігор в 2004 р.

Відповідно до слів директора програми інформаційних технологій та комп'ютерних наук Інженерної школи при університеті, створення якісних ігор вимагає використання різних вмінь та компетенцій. "Споживачі вимагають такі ігри, що змушують їхніх дизайнерів бути більш креативними. Вони мають мислити ширше."

Школи при університеті образотворчих мистецтв, кіно та телебачення та факультет комп'ютерних наук співробітничають над запропонованою міждисциплінарною навчальною програмою з комп'ютерних ігор. Курси включатимуть 3-D моделювання, анімацію, програмування, створення "мобільних ігор" та виробництво ігор. Студенти вибиратимуть один із трьох напрямків: мистецтво та анімація, дизайн та менеджмент, програмування.

Джерело — Wired Magazine.comments powered by HyperComments


  ВСІ НОВИНИbigmir)net TOP 100

МЕТОДОЛОГІЯ: Стратегія, Маркетинг, Зміни, Фінанси, Персонал, Якість, IT
АКТУАЛЬНО: Новини, Події, Тенденції, Інтерв'ю, Бізнес-освіта, Коментарі, Рецензії, Консалтинг
СЕРВІСИ: Бізнес-книги, Робота, Семінари, Форуми, Глосарій, Цитати, Рейтинги, Ресурси, Статті партнерів
ПРОЕКТИ: Блог, Відео, Візія, Візіонери, Бізнес-проза, Бізнес-гумор

Сторінка Management.com.ua у Facebook    Management Digest у LinkedIn    Відслідковувати нас у Twitter    Підписатися на RSS    Поштова розсилка


Copyright © 2001-2018, Management.com.ua
Портал створено та підтримується Strategic