НОВИНИ від 11.12.2003


Світовий банк дає $30 млн на розвиток приватного сектору в Україні

Розпочався спільний проект Світового банку (СБ) та українського уряду з модернізації приватних (держчастка у статутному фонді яких не перевищує 25%) підприємств.

На першому етапі (2003-2006 роки) СБ надасть Україні кредит у $30 млн під 3,5% з мораторієм на повернення. Другий етап (2007-2010 роки) також фінансує СБ (кредит $30 млн). Проект реалізує Український центр реструктуризації підприємств та розвитку приватного сектору (УЦРП РПС).

Розпорядником коштів визначено Держкомпідприємництва, що складе загальний перелік підприємств на участь у програмі. Після цього дві-три західні консалтингові компанії визначать конкретні підприємства і розроблять для них програми реструктуризації. Підприємства, що хочуть взяти участь у програмі, повинні забезпечити 10% фінансування реструктуризації.

Наступного року реструктуризують 60 підприємств у Харківській, Луганській, Одеській, Миколаївській, Житомирській областях і Криму (по 10 підприємств у регіоні). До 2007 року буде реструктуризовано ще 100 підприємств.

Джерело — "Контракти".comments powered by HyperComments


  ВСІ НОВИНИbigmir)net TOP 100

МЕТОДОЛОГІЯ: Стратегія, Маркетинг, Зміни, Фінанси, Персонал, Якість, IT
АКТУАЛЬНО: Новини, Події, Тенденції, Інтерв'ю, Бізнес-освіта, Коментарі, Рецензії, Консалтинг
СЕРВІСИ: Бізнес-книги, Робота, Семінари, Форуми, Глосарій, Цитати, Рейтинги, Ресурси, Статті партнерів
ПРОЕКТИ: Блог, Відео, Візія, Візіонери, Бізнес-проза, Бізнес-гумор

Сторінка Management.com.ua у Facebook    Management Digest у LinkedIn    Відслідковувати нас у Twitter    Підписатися на RSS    Поштова розсилка


Copyright © 2001-2018, Management.com.ua
Портал створено та підтримується Strategic