НОВИНИ від 19.01.2004


Західні інвестори виявляють цікавість до України

13-14 січня у Відні проходив щорічний фінансово-інвестиційний форум, організований авторитетним журналом "Euromoney". Темою форуму цього року стала "Конкурентноздатність у країнах Східної Європи".

Як повідомив директор "Міжрегіональної фондової компанії" Ігор Мазепа, який знаходився у Відні в складі української ділової делегації, цього року форум зібрав близько 700 чоловік, представників ділових кіл країн Східної і Західної Європи, керівників інвестиційних і фінансових компаній, великих банкірів, президентів національних банків, міністрів фінансів. Українську сторону також представляло Міністерство фінансів.

За словами Мазепи, представники закордонних індустріальних стратегічних компаній, а також західні портфельні інвестори виявили велику цікавість до України. Вони відзначали, що Україна має велику кількість конкурентних переваг, що можуть зацікавити інвестора: недорога робоча сила, утворені кадри, великий ринок споживання, високий економічний ріст. На ці показники в першу чергу звертали увагу портфельні інвестори з США, Великобританії і Швейцарії.

Ще одним фактором, що вплинув на оживлений інтерес до України, за словами директора "Міжрегіональної фондової компанії", стало те, що Україна в порівнянні з тією ж Росією виявилася недооцінена. А після того, як інвестори вивчили для себе російський ринок, вони переключилися на Україну, інформації про яку на Заході набагато менше. При цьому Мазепа підкреслив, що зараз у Європі з'явилося набагато більше людей, які більш оптимістично стали дивитися на економічне майбутнє України.

Джерело — "Деловая неделя".comments powered by HyperComments


  ВСІ НОВИНИbigmir)net TOP 100

МЕТОДОЛОГІЯ: Стратегія, Маркетинг, Зміни, Фінанси, Персонал, Якість, IT
АКТУАЛЬНО: Новини, Події, Тенденції, Інтерв'ю, Бізнес-освіта, Коментарі, Рецензії, Консалтинг
СЕРВІСИ: Бізнес-книги, Робота, Семінари, Форуми, Глосарій, Цитати, Рейтинги, Ресурси, Статті партнерів
ПРОЕКТИ: Блог, Відео, Візія, Візіонери, Бізнес-проза, Бізнес-гумор

Сторінка Management.com.ua у Facebook    Management Digest у LinkedIn    Відслідковувати нас у Twitter    Підписатися на RSS    Поштова розсилка


Copyright © 2001-2018, Management.com.ua
Портал створено та підтримується Strategic