НОВИНИ від 10.02.2004


G7 переглянула темпи економічного росту

Провідні фінансисти світу вважають, що процес оздоровлення світової економіки "істотно зміцнився", а "ризики зменшилися". Темпи очікуваного росту в 2004 році переглянуті убік підвищення до найвищого рівня за останні три роки. Про це говориться в підсумковій заяві міністрів фінансів і глав центральних банків "великої сімки" (G7) ведучих світових держав, що провели свою чергову нараду в курортному містечку Боку Ратон у Флориді.

Разом з тим високопоставлені фахівці визнають, що "багато чого ще має бути зроблено". "Ми підтверджуємо, що обмінні курси повинні відбивати фундаментальні економічні показники", — пишуть автори заяви. — Надмірна нестабільність і неупорядковані коливання обмінних курсів небажані для економічного росту".

Фінансисти обіцяють і надалі "уважно стежити за валютними ринками і співробітничати в міру потреби". У цьому контексті вони підкреслюють, що "більш гнучка курсова політика бажана для великих країн або економічних районів", де подібної гнучкості поки не вистачає. Коректування курсів, по переконанню "сімки", повинне "грунтуватися на ринкових механізмах".

Фінансисти "сімки" у своїй заяві також привітали "поліпшення фінансових умов і підвищення темпів економічного росту в багатьох країнах з ринками, що формуються".

Джерело — "Деловая неделя".



comments powered by HyperComments


  ВСІ НОВИНИ



bigmir)net TOP 100

МЕТОДОЛОГІЯ: Стратегія, Маркетинг, Зміни, Фінанси, Персонал, Якість, IT
АКТУАЛЬНО: Новини, Події, Тенденції, Інтерв'ю, Бізнес-освіта, Коментарі, Рецензії, Консалтинг
СЕРВІСИ: Бізнес-книги, Робота, Семінари, Форуми, Глосарій, Цитати, Рейтинги, Ресурси, Статті партнерів
ПРОЕКТИ: Блог, Відео, Візія, Візіонери, Бізнес-проза, Бізнес-гумор

Сторінка Management.com.ua у Facebook    Management Digest у LinkedIn    Відслідковувати нас у Twitter    Підписатися на RSS    Поштова розсилка


Copyright © 2001-2018, Management.com.ua
Портал створено та підтримується Strategic